Тентова фурнітура для вантажних авто

Якісна тентова фурнітура для вантажних авто надає безпосереднього впливу на термін використання тенту, дає гарантію на зберігання та безпеку вантажу. Чому? Тому що не порушується стійкість конструкції, що в свою чергу створює успішне протистояння руйнівним діям навколишнього середовища та різних механічних впливів. Але варто повторити: використовується якісна фурнітура, для виготовлення якої передбачена нержавіюча сталь з високим рівнем вуглецю. Гальванічне покриття також повинно бути високої якості.

Тентова фурнітура для вантажних авто, її тип підбирається в залежності від модифікації спецмашини. Міцність металу і те, яким способом він оброблений – основні критерії підбору люверсів, гачків, бортових і тентових скоб, замків. Заки, як правило, перші втрачають свою фіксуючу функцію. Якщо виріб виготовлено з металу з низькою міцністю, то розраховувати на його довгий термін використання не доведеться. Більш того, розхитана конструкція стає нестійкою. Декілька метрові тенти ушкоджуються: маленька деталь псує велику техніку.

Компанія “Комтранс Україна” пропонує тентову фурнітуру, вироблену відповідно з міжнародними стандартами якості ISO 9001:2000. Згідно з цими стандартами досягається абразивна стійкість і міцність матеріалу. Відповідно, деталі з цього матеріалу будуть надійними кріпленнями.