ТОП-3 швейцарських брендів наручних годинників

По телевізору ми постійно чуємо новини про жахливе зубожіння українського народу, але статистика продажу предметів розкоші говорить про інше. Звичайно, є сім’ї, у яких справи йдуть не дуже добре, але загалом практично кожен українець може дозволити собі брендовий наручний годинник (особливо, якщо знати «правильні магазини»). Зрозуміло, люксовий годинник зі Швейцарії в усьому світі вважається аксесуаром для обраних. І якщо ви – один із них, наша стаття для вас.

Найулюбленіший швейцарський годинник українців – трійка лідерів

Звісно ж, про смаки не сперечаються. Хтось ще в дев’яностих полюбив Rado і до цього дня вірний цій компанії. Але сьогодні український ринок балує нас можливостями: ви можете легко Rolex, Zenith, Hublot, Frederique Constant, Victorinox чи Longines купить прямо зараз. І якщо ви готові витратити кругленьку суму на аксесуар, рекомендуємо особливу увагу звернути на такі три бренди:

  1. Rolex. Навіть ті, хто зовсім нічого не розуміє у годинниковому мистецтві, добре знає цей бренд. Сама назва «Ролекс» асоціюється з успішними людьми та багатим життям. Не дивно, що Rolex є лідером з продажу у всьому світі – всі хочуть показати свій статус.
  2. Longines. Скажімо, це наш фаворит. Так, назва «Лонжин» не так часто чуємо з екрану або бачимо в модних журналах, як той самий «Ролекс», наприклад. Але це не скасовує того факту, що мають чудову якість, стильний дизайн і багату історію, якій вже майже 200 років. А той факт, що Longines годинник можна купити ще й набагато дешевше, точно зробить шанувальником цього виробника і вас.
  3. Omega. Справжній гігант індустрії та перлина корпорації Swatch Group. З моменту своєї появи (а сталося це далекого 1848 року), бренд отримав безліч престижних нагород, а також увійшов в історію, як учасник найвизначніших подій в історії людства. «Омега» стала офіційним хронометристом Олімпійських ігор з 1932 року, а також саме цей годинник був на руці у космонавта, який першим висадився на Місяць. Купуючи Omega, ви стаєте частиною цієї історії.

Як правильно підібрати модель наручного годинника.

Аксесуар, який чудово виглядає на картинці, на жаль, не завжди так само добре виглядатиме саме на вашому зап’ясті. Тому перед замовленням не забувайте про просте правило: корпус має бути пропорційним вашій руці. Якщо ви, наприклад, дама з пишними формами або пауерліфтер з вагою понад 100 кг, то й годинник має бути досить масивним. Ну а якщо ви з дитинства чуєте від мами, бабусі, інших родичів і знайомих, що вам потрібно більше їсти, то вибирайте витончені годинники, які гармонійно виглядатимуть на вашій стрункій руці. Адже немає в цьому світі нічого кращого, ніж гармонія.