В Балаклії призупинив роботу магазин АТБ

Більшість міст України окрім назв вулиць ще об’єднує наявність в них супермаркетів мережі АТБ. З початку 2000-х років біло-сині магазини не змінювалися, проте останнім часом звичні маркети поступово зникають. Починаючи з 2016 року їм на зміну приходять оновлені «чорні» АТБ. Саме з цим і пов’язане закриття магазину в місті Балаклія.

Відрізняються нові супермаркети не лише дизайном та кольором. В оновлених дискаунтерах встановлюють сучасне холодильне та морозильне обладнання, LED-освітлення та енергоефективні технології, які на 70% скорочують витрати на опалення.

Крім цього, проходи між рядами стають ширшими, а візки змінюють на сучасні та легкі. Також у «чорних» АТБ є відділ власної випічки, кавові апарати, а асортимент свіжих овочів та фруктів, м’яса та вина набагато ширший. При цьому нововведення ніяк не відбиваються на цінах.

Тож, сподіваємося і балаклійці невдовзі зможуть оцінити всі переваги магазину АТБ в новому форматі. За попередньою інформацією, відкриття оновленого супермаркету відбудеться за 4-5 місяців.