Відпочинок на яхті – корисний та приємний

Багато хто мріє про відпочинок на яхті у Києві. Декілька годин, проведені на судні, наповнюють енергією, позитивними емоціями. Це набагато краще, ніж проводити час у танцювальному клубі чи на дискотеці. Щоб насолодитися прекрасним відпочинком, досить всього зателефонувати у нашу компанію.

Відпочинок на Дніпрі – це повна свобода

У багатьох відпочинок асоціюється із спокоєм. Орендувавши яхту, можна розраховувати на повне розслаблення та відновлення сил. Цьому сприятимуть тихий плескіт хвиль за бортом, свіжий вітер, піщані пляжі та острови, на яких росте соковита зелень. На такому відпочинку все підпорядковується бажанням клієнта. Тут панує особлива романтика, котра більше ніде не зустрічається.

Тільки уявіть собі вечір, тишину, свіже повітря, напоєне ароматами річки. Над головою – яскраві зірки, яких не побачиш у місті через яскраве освітлення. Легке похитування яхти. Це одна із найромантичніших митей, і вона як ніколи буде доречною для освідчення в коханні.

Прокат яхти забезпечить найкращий відпочинок, який більше ніде не можна організувати. Саме на яхті ви можете цілком розслабитися і відчути повну гармонію з природою.

Де можна відпочити на яхті у Києві

У столиці України є безліч місць, де можна прекрасно та з користю відпочити. Ось лише декілька варіантів корисного проведення часу.

  1. Прогулянка вздовж набережної. Звідси можна побачити зі сторони Дніпра зелені пагорби, куполи Видубицького монастиря, Києво-Печерську лавру. Замовивши екскурсію, можна дізнатися багато цікавого про минуле Києва.
  2. Оренда яхти – це привід, аби замовити прогулянку по живописних дніпровських островах. Тут можна насолодитися річною прохолодою, почути, як шелестить вітер у вітрилах, почути спів пташок.
  3. Можна здійснити невелику подорож по Дніпру. Тут відкриваються нові місця дніпровської природи і побачити рослини, які ніде в межах міста не зустрічаються.
  4. Втекти від міської суєти всього на декілька днів – це вже маленьке свято. Компанія DniproTrip пропонує вибрати цікавий та захоплюючий маршрут подорожі до Київського моря чи Канівського водосховища. Тут можна побачити живописні села на схилах Дніпра. До послуг клієнтів – екскурсія до затонулої церкви в с. Гусинці. Це буде незабутня мандрівка.

Як правильно орендувати яхту

Аби відпочинок на Дніпрі приніс лише задоволення, слід чітко дотримуватися правил оренди яхт у Києві:

  • вибрати судно, що сподобалося;
  • визначитися із програмою прогулянки та маршрутом;
  • спланувати дату замовлення яхти;
  • врахувати погодні умови і відповідно до них одягнутися та мати з собою взуття із білою підошвою.

Нагадуємо, що з собою не можна брати домашніх улюбленців, як би того не хотілося. Також, з міркувань безпеки, не варто брати з собою дітей до досягнення ними 12-річного віку. Ми працюємо тільки для вас і бажаємо, щоби прогулянка по Дніпру була найцікавішою. Щоб змінити свій відпочинок та розслабитися як слід, досить зателефонувати до нас.