Вибір зволожуючого крему для обличчя

Є люди, які вважають, що відхід необхідний тільки за сухою шкірою. Це помилкова думка. Волога необхідна для будь-якого типу – для жирної та комбінованої шкіри теж. Коли використовують себорегулирующее кошти, занадто часте очищення для такого типу, то варто і зволожувати її. Якщо цього не робити, то організм починає виробляти більше підшкірного сала для харчування. Необхідно використовувати крем для обличчя зволожуючий, щоб подарувати шкірі здоровий вигляд.

При виборі засобу необхідно враховувати певні параметри:

  1. Вік, адже з плином часу шкіра не здатна утримувати вологу з тією ж силою. Організм не може відновлювати настільки втрату вологи і клітини відновлюються повільніше. Для продовження молодості шкіри варто застосовувати догляд за нею. Для цього рекомендуються крему з гіалуроновою кислотою різних рівнів, алое. Вони допомагають притягувати і утримувати рідину. Також в складі повинні бути влагозапірающіе інгредієнта у вигляді масел і інших елементів.
  2. Вода в раціоні. Якщо людина веде активне життя, займається спортом, то з організму виводиться рідина. Її необхідно заповнювати, так як відразу це відбивається на обличчі. Рекомендується зволожувати обличчя для заповнення вологи.
  3. Час року. Літній відпочинок, звичайно, приємне проведення часу, тільки цей вплив на особу прямих сонячних променів. Рекомендується брати на цей період полегшені засоби з гіалуроновою кислотою. У морозний час і період дії опалення також відбувається негативний вплив на особу. Варто пам’ятати, що перед виходом на вулицю повинно пройти не менше півгодини після нанесення крему.
  4. Тип шкіри варто враховувати перед покупкою кошти. Ринок пропонує великий варіант коштів з урахуванням цього фактора. Розрізняють такі типи шкіри:
  • для сухої характерна стянутость і лущення. Тому для особи варто придбати інтенсивно зволожуючий засіб з маслами і вітамінами;
  • жирного типу варто підібрати крем з матуючим ефектом;
  • для проблемного типу характерні запальні елементи, прищі. Для такого варіанту є кошти з позначкою на баночці «для проблемної шкіри»;
  • комбінований вид характеризується жирністю в Т-зоні і сухістю на щоках. Тому засіб повинен боротися з даними проблемами. Для цього на баночках робиться спеціальне маркування;
  • для чутливої ​​шкіри слід підбирати крему з делікатним зволоженням без агресивних компонентів;
  • нормальній шкірі також необхідно зволоження. При його недоліку виникатиме стянутость. Для усунення проблеми варто купити засіб, зволожуючий для щоденного застосування.

У каталозі thebodyshop.ua представлений великий асортимент продукції, де можна знайти крем за своїм типом шкіри. Це легко зробити за допомогою розділів і інтерфейсу. Є кошти з різною вартістю – недорогі крему і преміум-клас.