Zendesk для державних організацій

Головна мета зворотного зв’язку державної установи з громадянами — надання користувачам доступної інформації та ефективних послуг. Для цього потрібна не тільки досвідчена команда та чітка схема роботи, але й слушні програмні рішення. Одним із таких рішень є Zendesk для державних організацій. Ця хмарна технологія дозволяє уряду оперативно реагувати на потреби населення, гарантувати безпечність зберігання даних та робити послуги більш продуктивними й добре керованими. Замовити впровадження цієї хмарної технології можна на сайті компанії Cloudfresh. Далі коротко розповідаємо про можливості і переваги платформи для державних установ.

Як Zendesk допомагає в організації робочого процесу?

Zendesk дає змогу централізувати керування робочим процесом, покращити умови реалізації поточних завдань та оптимізовувати існуючі робочі середовища. Хмарна технологія допомагає організувати робочий процес завдяки наступним можливостям:

 • широка інтеграція зі сторонніми сервісами;
 • омніканальність комунікацій;
 • розширення каналів підтримки;
 • консолідація пріоритетних інструментів;
 • організація та пріоритезація запитів робітників;
 • автоматизація частини робочих процесів;
 • регулярні оновлення, що дозволяють постійно покращувати якість обслуговування клієнтів.

Zendesk створює ефективну та доброзичливу до внутрішнього обслуговування систему, що заощаджує час фахівців, дозволяє постійно залишатись на зв’язку та обробляти всі запити своєчасно.

Переваги Zendesk для державних організацій

Державні установи потребують максимально надійних та працездатних інструментів, що допомагають працівникам виконувати роботу швидко і зручно незалежно від обсягу отриманих даних та розміру команди. Саме цим і відрізняється хмарна платформа Zendesk.

 1. Зручна звітність. Звіти, сформовані за допомогою Zendesk, поєднують дані з багатьох джерел одразу. Платформа дозволяє користуватись готовими інформаційними панелями та налаштовувати чати, метрики і фільтри.
 2. Масштабування. Програмне забезпечення здатне обробляти великі обсяги даних, а в існуючу систему завжди можна додати нових користувачів. Це робить Zendesk придатним для використання установами з будь-яким розміром колективу.
 3. Безпека. Технологія авторизована Федеральною програмою управління ризиками та авторизацією (FedRAMP). Це гарантує відповідність платформи базовим міжнародним вимогам безпеки зберігання, обробки і передачі даних.
 4. Економія. Zendesk пропонує чотири пакети послуг, адаптовані до будь-якого бюджету — від установ, що тільки починають працювати з користувачами, до служб з розвиненою системою надання послуг.

Таким чином, Zendesk зарекомендував себе як універсальна технологія, що допомагає державним організаціям створити найкращі умови праці й підтримки своїх користувачів. Компанія Cloudfresh дає можливість замовити безкоштовну двотижневу версію продукту. Залишити заявку на впровадження технології можна на сайті cloudfresh.com.