Звільнена Балаклія повертається до життя

Відкрились перші банки, магазини, завезли продукти

В Балаклії поступово налагоджується життя. Пенсіонерам, які отримують пенсії вдома привозять виплати за три місяці, банки і банкомати починають працювати. Техніка поки що дає збої через повільний інтернет.

Про це мовиться у сюжеті Суспільного, пишуть Дані-Інфо.

Працівники Укрпошти розповіли, що на даний час немає листонош, тому розвозити і видавати гроші доводиться начальнику відділення. Штат укомплектують тільки наступного місяця.

На даний час в місті працюють тільки 10 продуктових магазинів. До них привозять продукти і хліб. Продукцію виробляє приватна пекарня в Харкові. Водій розповів, що привозить стільки хліба, скільки можуть розкупити люди через те, що немає зв’язку.

Ситуація з банками в Балаклії поступово налагоджується. Працює одне відділення Ощадбанку і банкомат. Співробітники банку розповідають, що банкомат працює повільно через перебої в роботі інтернету. Він працює повільно тому, що не всюди ще є електрика.

В міськраді відзначають, що електрика ремонтується найперше. Якщо енергетики все відновлять, то в місті з’явиться вода і зв’язок. Також тут зазначили, що завдяки волонтерам і громадським організаціям в Балаклію завезли понад 100 тонн продутів харчування.