10 кращих порід собак для квартири

Вибираючи, якої породи собаку купити, важливо враховувати, умови, в яких вона буде проживати, розмір і активність тварини, кількість вільного часу, який господарі готові присвячувати своєму вихованцеві, наявність алергії на шерсть у домочадців і т. д. Особливо, це важливо для тих, хто проживає в квартирі. Їм варто розглянути наступні породи, які будуть себе прекрасно почувати в обмеженому просторі.

Басенджи

Представники цієї породи вважаються ідеальними квартирними жителями. Їх ще називають «негавкаючими» собаками. А все тому, що вони зовсім не вміють гавкати. Особливо, такому вихованцеві будуть раді сусіди, так як гавкіт тварини не буде їх турбувати. Крім того, басенджи не линяють. Це буде плюсом для алергіків.

Американський бульдог

Представники цієї породи досить великі, але це зовсім не означає, що вони не підійдуть для квартири. Всю свою енергію американські бульдоги будуть витрачати під час прогулянки. А вдома їм залишиться просто спати або відпочивати. Ці собаки дуже віддані і вірні. Вони прекрасно ладнають з дітьми. Американский бульдог

Мальтійська болонка

Ця порода відрізняється спокоєм. Вони прекрасно себе почувають в умовах обмеженого простору міської квартири. А регулярних прогулянок їм досить для того, щоб чудово себе відчувати і бути щасливою.

Уіппет

Незважаючи на розміри, цю собаку можна порівняти з кішкою. Більшу частину дня вони вважають за краще проводити в напівдрімоті, розташувавшись на сонечку або поруч з батареєю. Хоча, купуючи собі уіппета, господар повинен бути готовий до того, що періодично у нього може траплятися сплеск активності. Якщо його вчасно не вигуляти, він може влаштувати пробіжки по коридору. Однак, такі періоди у них не тривалі. І дуже скоро, вихованець знову перетвориться в ледаря. Уиппет

Йоркширський тер’єр

Ця порода сьогодні є однією з найпопулярніших. Причина полягає в ласкавому характері цих песиків. Вони практично позбавлені агресії, невибагливі, не мають неприємного запаху, не линяють і дуже віддані своєму господареві. Йоркширский терьер

Ши-тцу

Вони схожі на маленьку м’яку іграшку, яка до того ж не линяє. Тому ши-тцу відмінно приживуться навіть в самій маленькій квартирі. Навчити командам їх дуже непросто. Зате, коли вони їх освоять, проблем з вихованцем не буде зовсім. Ши-тцу

Вест-хайленд-уайт-тер’єр

На перший погляд ця білосніжна собачка абсолютно не призначена для прогулянок на вулиці. Однак їх шерстка має жорстку структуру, тому бруд на ній просто не тримається. Де б ви з нею не гуляли можете бути впевненим що додому собачка повернеться такою ж білосніжною, як була до виходу на вулицю.

Цвергшнауцер

Незважаючи на свої мініатюрні розміри ці собачки поводяться на прогулянці як справжні доги, сміливо і впевнено крокуючи поруч зі своїм господарем. Їх популярність у жителів квартир пов’язана з тим, що вони не линяють і не викликають алергії.

Той-пудель

Їх невеликий зріст робить той-пуделів улюбленцями квартирних жителів. При цьому ці собачки дуже розумні і віддані своїм власникам. До того ж шерсть той-пуделя є гіпоалергенною, що робить їх ідеальним вибором для сімей в яких є алергіки.

Той-пудель  

Бассет-хаунд

Собаки цієї породи справжні ледарі, що робить їх ідеальним вибором для життя в квартирі. Вони настільки невимушені, що легко подружаться навіть з кішкою.

Бассет-хаунд