4 кращих ігрових ПК для гри в Apex Legends 2022

Цікаво, що сучасні відеоігри завжди розсувають кордони та встановлюють нові стандарти, коли йдеться про вимоги до обладнання. Тому, якщо ви хочете грати в останні ігри, вам, ймовірно, знадобиться високоякісна настройка для вашого ПК. Однак це залежить від типу відеоігор, які ви віддаєте перевагу. Наприклад, є карткові ігри або ретро-аркади, а також деякі інші варіанти з низькими характеристиками, які ви можете грати практично з будь-яким налаштуванням.

З іншого боку, стрілялки зазвичай потребують покращених налаштувань. Дуже важливо перевірити вимоги, перш ніж почати грати в якусь гру, оскільки відсутність правильних специфікацій може зіпсувати ваш досвід.

Одна з найпопулярніших ігор-стрілялок останніх років – Apex Legends. Він є середньою якістю, коли справа доходить до специфікацій, але ігровий процес робить його таким унікальним і популярним. Незважаючи на те, що він доступний на консолях, ніщо не може зрівнятися з грою у стрілялки за допомогою миші та клавіатури. Особливості гри прості розуміння. Ви є частиною однієї команди, яка намагається перемогти іншу.

Якщо ви новачок, вам доведеться дізнатися більше про те, як отримати більше досвіду та покращити деякі навички. Найкращий спосіб для цього – збирати значки.

Тим не менш, перш ніж ви почнете вирішувати свої завдання, важливо перевірити характеристики вашого ПК, щоб ви могли бути впевнені, що у вас буде добрий досвід. Це може бути дуже неприємно, коли гра починає гальмувати посеред якогось дії. Це особливо може бути проблемою у стрілялках, де важливі швидкість та точність. Якщо ви зацікавлені у створенні правильних налаштувань для цієї гри, ось деякі з найкращих варіантів.

1. Варіант із низькими характеристиками

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб витратити багато грошей на покупку нового ПК, але хочете отримати щось, що може дати вам гідний досвід гри в Apex, ви можете зробити це менш ніж за 500 доларів. Проблема зі старими випадками полягає в тому, що деякі компоненти можуть викликати проблеми. Однак, якщо ви поєднаєте правильне обладнання, ви зможете насолоджуватися грою без будь-яких проблем.

Наприклад, ви можете насолоджуватися Full HD, вибравши корпус із процесором i5, 8 ГБ ОЗУ, пристойним блоком живлення та більш старою версією графіки AMD. Ви можете вибрати інші моделі процесорів та відеокарт, яким кілька років. Тим не менш, ви не можете очікувати, щоб грати в цю гру у всіх подробицях.

2. Варіант середнього рівня

У цьому випадку ви все ще можете використати деякі старі версії процесора. Проте оперативна пам’ять та відеокарта матимуть значення. Якщо ви хочете оновити корпус, вам слід додати ще один слот з додатковими 8 ГБ оперативної пам’яті. Крім того, GTX 1660 Ti від Nvidia ідеально підходить для середніх налаштувань. Ціна цієї картки складає близько 250 доларів, а все складання обійдеться вам до 900 доларів.

Це дозволить вам збільшити деякі деталі та повною мірою насолодитися цією грою. Ми повинні додати, що ви повинні бути обережними під час оновлення вашого корпусу. Ключ у тому, щоб зробити все сумісним і залишити місце для додаткових покращень з часом.

3. Високоякісний варіант

Якщо ви хочете отримати правильний досвід під час гри, найкращим рішенням буде великий екран. Однак більший екран вимагатиме більшої потужності та відповідного обладнання, здатного обробляти всі ці пікселі та FPS.

Якщо ви справжній ентузіаст ігор, вам доведеться витратити близько 1,5 тисяч доларів, щоб отримати правильну комбінацію обладнання, яка забезпечить високу деталізацію, FPS та швидкість. Тому вам слід вибрати процесор нового покоління i7, процесор RTX 3060 та пам’ять SSD. Поширена помилка, яку люди роблять із SSD, полягає в тому, що вони купують менші за розміром. Якщо ви хочете грати у відеоігри, дешевші моделі, такі як 256 ГБ або 512 ГБ, не є гарним рішенням.

4. Преміум-досвід

Гравці, які хочуть отримати максимальну віддачу від цієї гри, та професіонали, які грають у турнірах, повинні вибрати найкращий варіант на ринку сьогодні, як у випадку з найновішим процесором R9 від AMD, та найкращою відеокартою на ринку на даний момент Nvidia RTX 3080.

Тим більше, що на цей вихід потрібно більше оперативної пам’яті, і правильний варіант встановити 32Гб. Також рекомендується комбінація із двох жорстких дисків, і ви можете вибрати два слоти з пам’яттю SSD об’ємом 2 ТБ. Однак майте на увазі, що ця комбінація коштує близько 3 тисяч доларів.

Останні слова

Ви повинні знати, що ви можете почати грати в Apex, навіть якщо у вас погані налаштування або якийсь ноутбук, який спочатку не призначений для ігор. Тим не менш, ви не можете очікувати кращих характеристик. Якщо у вас низькі характеристики, найкраще рішення — змінити налаштування у грі та зробити якість графіки та ігровий процес більш сумісним із існуючим обладнанням.

Крім того, це залежить від ваших уподобань. Немає необхідності витрачати багато грошей, якщо ви хочете час від часу грати в цю гру. Однак, якщо ви хочете перейти на новий рівень та стати професіоналом, необхідно придбати правильне обладнання.

Зрештою, ви повинні знати, що Apex Legends – одна з найпопулярніших сьогодні ігор у турнірах. Якщо ви станете досить добрими, ви зможете поборотися за серйозні призи на світових турнірах. Досягти цього рівня не так просто, і це вимагає багато практики та рішучості. У поєднанні з правильним обладнанням ви можете очікувати набагато швидших покращень.

Якщо ви хочете отримати преміальний варіант, але в даний момент він занадто дорогий, ви можете почати з поступового оновлення вашого ПК.