5 причин купити робот-пилосос

Роботи поступово беруть гору, але не в поганому розумінні. Ми не говоримо про злі роботи, які збожеволіли і намагаються завоювати світ. Ми говоримо, що з’являється все більше і більше приладів, що базуються на новітніх технологіях, які простягають нам руку допомоги. Одним із перших, хто прийшов у наше життя та покращив якість життя багатьох людей, є робот-пилосос. Хоча цей маленький робот виявився справді корисним, багато людей досі сумніваються у цьому.

У цій статті ми наведемо п’ять причин, через які роботи-пилососи того варті — керівництво 2022 року. Є досить багато причин думати так, і якщо ви продовжите читати, ви знайдете ті, які ми вважаємо найбільш примітними. Так, є проблеми, які можна віднести до недоліків цього пилососа, але їх чимало, і вони затьмарюються його плюсами. Але питання, чи вони варті того, завжди залишається. Тож наберіться терпіння, залишайтеся з нами і подивіться, чи є вони.

Прибирання за розкладом

Це те, що ми хотіли б виділити як першу причину, і трохи хитра. Ваш будинок потребує прибирання, але вам не потрібно вставати з ліжка? Це не утопічна мрія. Завдяки роботі-пилососу цього можна досягти. Все, що вам потрібно зробити, це запрограмувати його, щоб почати прибирання у вибрані дні, тижні чи місяці. Такий варіант можливий завдяки тому, що йдеться про роботизований комп’ютер. Такий пилосос слухатиме ваші накази. Все, що вам потрібно зробити, це дати їх. Ця машина може виконувати найпростіші завдання без втручання людини.

Робот-пилосос доступний за ціною

Як і у випадку з більшістю стрінгів на ринку, коли у вас є з чого вибирати, ціна знижується. На відміну від кількох років тому, сьогодні у нас на ринку багато конкурентів, які борються за клієнтів. У виробників зараз є широкий вибір моделей та цін, які можуть поміститися практично у будь-якій кишені. Хоча є моделі вартістю тисячі доларів, є багато доступних варіантів, таких як робот-пилосос Pure Clean (PURC25 V2), який коштує близько 100 доларів.

Це те, що кожен може собі дозволити і повинен дозволити собі негайно. Якщо ви подивіться на весь ринок, майже 30% доступних моделей коштують нижче за 400 доларів. Один з найпопулярніших виробників iRobot (хай фільм вас не лякає, Уілл Сміт захистить нас, якщо виникне необхідність) продає одну з найпопулярніших моделей Roomba I за справедливою ціною 318 доларів. Як ми вже казали вам, ви не можете дозволити собі шматочок.

Вища функціональність

Не обманюйтеся тим, що тепер, коли роботи-пилососи стали доступними, вони перестали бути корисними та функціональними. Найприємніше у всій цій історії те, що тепер вони функціонують краще, ніж будь-коли, оскільки технології досить просунулися, щоб зробити їх кращими та дешевшими одночасно. Пам’ятаєте, як часто люди скаржилися, що їхній робот-пилосос часто падає зі сходів? Сходи більше не проблема. Завдяки новітнім технологіям, що використовуються для покращення їх датчиків обриву, це рідко коли-небудь відбувається.

Крім того, кругла форма не є єдиним доступним варіантом. Сьогодні у нас є очищувачі з гострими краями і навіть ті, які мають бічні щітки, які позбавляють клопоту з очищення кутів. Крім усіх цих покращень, повірте нам, є ще дещо. Негабаритні килимки та килими, які раніше завдавали незручностей роботам-пилососам, більше не є кошмаром для цих маленьких роботів. Так, у цієї технології ще є пара глюків, але їх кількість зменшується з кожним днем ​​у міру виконаної роботи.

Доступно безліч варіантів

Як ми вже говорили, ринок зараз насичений і є з чого вибирати. Все, що вам потрібно зробити, це не лінуватися. Якщо у вас є приміщення, яке потрібно часто забирати, але немає ні часу, ні бажання, це ідеальне рішення. Ці маленькі машини можуть очистити весь бруд і різне сміття з підлоги, матриці, дерев’яні поверхні або все, що вам потрібно почистити.

Ось лише деякі з моделей, які можуть вас зацікавити, включаючи iRobot Roomba I, про який ми згадували вище, Eufy Anker RoboVac 11S T2108, робот-пилосос Roborock E35 та швабру або робот-пилосос Coredy (R550+). Варіантів багато, і ми гарантуємо, що жодна людина не знайде навіть тієї, яка буде незадовільною.

Найкраща частина

Якщо ви все ще не впевнені, у нас є ще щось для вас. По-перше, вони не важкі, тому що важать менше, ніж більшість звичайних моделей. На більшості моделей технічне обслуговування виконується автоматично, і це те, чого слід очікувати. Крім того, ви витрачатимете менше часу на прибирання, що дозволить вам займатися іншими інтересами. Час – найдорожчий товар, і роботи-пилососи можуть дати вам багато часу в обмін на їхнє обслуговування.

Що більшість користувачів хвалять як найкраще в них, то це те, що вони можуть бути підключені до Wi-Fi. Завдяки цій функції ви наносите на карту кімнати свого будинку, щоб вона могла самостійно проводити технічне обслуговування. Ця опція також дозволяє їм повернутися у вихідне положення після того, як вони закінчать, що справді залишає вас без діла. Ще один чудовий варіант – це той, де ви можете керувати ним зі свого смартфона. Уявіть собі, що ви можете запустити робота для прибирання будинку після того, як ви підібрали дівчину в барі, але вийшли з дому безладно. Безцінний!