5 способів перевірити модель AirPods

Потрібно достеменно знати, яка у вас модель AirPods? Ось як це дізнатися.

На відміну від iPhone з різними розмірами та конструкціями камер, іноді буває складно дізнатися, які AirPods у вас є, просто глянувши на них. Як правило, це бездротові навушники у гладкому білому корпусі.

Отже, якщо ви не знайомі з усіма тонкощами продуктів Apple, ось кілька методів, які ви можете використовувати, щоб дізнатися, яка модель AirPods.

1. Подивіться на дизайн ваших AirPods

У лінійку Apple AirPods входять три моделі: AirPods, AirPods Pro та AirPods Max. Ви можете визначити, який тип, подивившись на дизайн продукту.

AirPods Max найбільш очевидні, тому що це навушники-вкладиші. Дивлячись на вкладиші-вкладиші, звичайні AirPods мають пластикові наконечники, а AirPods Pro – силіконові.

Для звичайних AirPods із пластиковим наконечником ви можете визначити, чи належите ви моделі першого, другого чи третього покоління, залежно від її довжини. AirPods (3-го покоління) помітно коротше за своїх попередників, а їх довжина аналогічна AirPods Pro з силіконовим наконечником.

Але крім ідентифікації AirPods (3-го покоління) цей метод не допоможе вам визначити, яке покоління AirPods у вас є для інших моделей. Для цього вам потрібно буде використовувати модель чи серійний номер.

2. Визначте номер моделі AirPods

Є два способи отримати номер моделі AirPods, про які ми розповімо нижче. Отримавши номер моделі, зіставте його зі списком, щоб дізнатися, які AirPods у вас є. Деякі моделі мають два номери моделі, тому що лівий та правий AirPods мають власний номер:

 • AirPods (1-го покоління): A1523, A1722;
 • AirPods (2-го покоління): A2032, A2031;
 • AirPods (3-го покоління): A2565, A2564;
 • AirPods Pro (1-го покоління): A2084, A2083;
 • AirPods Pro (2-го покоління): A2931, A2699, A2698;
 • AirPods Макс: A2096.

З налаштувань вашого iPhone

По-перше, переконайтеся, що ви здійснили пару iPhone і AirPods. Далі зробіть таке:

 1. Перейдіть до «Параметри» та виберіть Bluetooth.
 2. Знайдіть пари AirPods у списку пристроїв.
 3. Натисніть “Докладніше” (значок показує i в кружку), щоб переглянути номер моделі.

На нижній стороні ваших AirPods

Якщо ви не можете підключити AirPods до свого iPhone, альтернативний спосіб – подивитися на нижню частину кожного AirPod. Ви побачите, що номер моделі надрукований як на лівому, так і правому AirPods.

Для AirPods Max у стилі навушників потрібно зняти ліву магнітну подушечку для вух, щоб побачити номер моделі.

3. Використовуйте серійний номер AirPods

Крім номера моделі, ви можете знайти серійний номер AirPods і вставити його на сторінку обслуговування Apple. Результати покажуть статус гарантії вашого пристрою та точну модель.

4. Використовуйте номер моделі та серійний номер чохла для заряджання AirPods

Інший спосіб – перевірити чохол для зарядки AirPods. Ви можете використовувати номер моделі, серійний номер та різні деталі дизайну, щоб дізнатися, які AirPods у вас є.

Щоб дізнатися номер моделі та серійний номер, відкрийте чохол AirPods та подивіться на цифри на нижній стороні кришки. Потім зіставте номер моделі із наступним списком:

 • AirPods (1-го та 2-го покоління) Зарядний футляр Lightning: A1602;
 • Чохол для бездротової зарядки AirPods (1-го та 2-го покоління): A1938;
 • Чохол для заряджання AirPods (3-го покоління) Lightning: A2897;
 • AirPods (3-го покоління) Зарядний футляр MagSafe: A2566;
 • Чохол для заряджання AirPods Pro: A2190. Серійний номер закінчується на 0C6L чи LKKT;
 • Зарядний футляр AirPods Pro MagSafe: A2190. Серійний номер закінчується на 1059 чи 1NRC;
 • Зарядний футляр MagSafe для AirPods Pro (2-го покоління): A2700.

Що стосується серійного номера, ви можете ввести його на сторінці обслуговування Apple, щоб дізнатися, які AirPods у вас.

5. Подивіться на дизайн вашого чохла для заряджання AirPods

Що стосується дизайну, то зарядний кейс для AirPods першого і другого покоління має квадратну форму. Якщо це оригінальний стандартний чохол, індикатор стану буде всередині між AirPods. Якщо це бездротове з’єднання, індикатор стану буде зовні на передній панелі корпусу.

Решта зарядних кейс має горизонтальну прямокутну форму. Вони належать або AirPods (3-го покоління), або AirPods Pro.

Проте AirPods Pro (2-го покоління) легше помітити, оскільки в його зарядному футлярі MagSafe, зокрема, є петля для ремінця збоку та динаміки внизу.

Дізнайтесь, яка модель AirPods у вас є легко

Щоб дізнатися, яка у вас модель AirPods, можна просто подивитися на їх дизайн і чохол для зарядки. І якщо у вас їх немає під рукою, ви можете отримати цю інформацію прямо на iPhone.

Найточніший метод — визначити модель чи серійний номер та зіставити їх із відповідною інформацією, наданою Apple. І оскільки вам подобається користуватися AirPods, не забувайте з часом їх чистити.