6 причин, чому сучасні телевізори такі дорогі

Якщо настав час купити новий телевізор для дому, ви, мабуть, уже трохи покопалися. Це означає, що ви, ймовірно, переглянули нескінченні списки кращих програм, доступних на ринку, можливо, ви намагаєтеся зрозуміти назви деяких функцій і можете бути трохи шоковані побаченими цінами.

У якийсь момент ви, ймовірно, почали ставити питання, чому сучасні телевізори такі дорогі, і ця стаття може вирішити цю загадку для вас. Текст нижче міститиме список причин, з яких деякі моделі можуть мати вищу ціну, ніж інші. Давайте уважніше подивимося на текст:

Роздільна здатність 4K або 8K

Однією з перших причин, через які сучасні телевізори коштують дорого, є їх дозвіл. Дозволи 4K та 8K забезпечать вам більш детальну та чітку картинку. Адже кількість пікселів настільки вища за звичайну, до якої ми всі звикли. Це означає, що ви зможете побачити кожен аркуш, кожне пасмо волосся та кожну зірку на небі під час перегляду улюблених фільмів чи шоу.

Ще одна причина їхньої високої ціни полягає в тому, що зображення виглядає глибше, ніж на традиційних телевізорах. Пристрій ідеально відображатиме деталі, а це означає, що ви можете відчути, що бачите далі, краще і з яскравішими кольорами.

Зазвичай вони мають різні функції

Вибраний вами телевізор, ймовірно, має широкий спектр функцій, які насправді роблять його дорожчим. Такі речі, як активний підсилювач голосу, який уловлює звуки у вашому оточенні, наприклад гавкіт собаки, – це дорога технологія, яка може вловлювати фоновий шум і підвищувати гучність на вашому пристрої, поки шум не припиниться.

Крім того, такі функції, як адаптивне зображення, насправді можуть регулювати яскравість зображення в залежності від того, наскільки яскравою або темною є ваша кімната. Це означає, що ви зможете бачити все чітко, а кольори можуть бути яскравішими. Звичайно, не кожен сучасний телевізор має ці функції, тому якщо вони вам потрібні, обов’язково уважно прочитайте специфікації.

Ваші улюблені потокові платформи вже будуть там

Netflix , Amazon, Megogo, СвітТВ всі потокові платформи, які ви можете використовувати, ймовірно, вже є на телевізорі! Звичайно, це не означає, що вони безкоштовні, але це означає, що ви можете отримати доступ до них і дивитися контент на своєму телевізорі. Крім того, більшість з них підтримують роздільну здатність 4K і 8K, тому вам може знадобитися якісніший телевізор.

Реальні ігрові підсилювачі

Вираз «змінна частота оновлення» вам нічого не каже? Ну, напевно, ні, тим більше, що це нова функція. Якщо ви, наприклад, з нетерпінням чекаєте на можливість пограти у відеоігри на новій PlayStation 5 або Xbox, телевізор значно покращить ігровий процес.

Тепер вам може бути цікаво – як це робиться? Простіше кажучи, це станеться тому, що нові моделі можуть оновлюватися в той же час і з тією самою швидкістю, як і консоль, яку ви купили. Це означає, що ви побачите кращу продуктивність, зображення буде мати більше деталей, і ви не відчуватимете жодних затримок, які можуть призвести до програшу.

Екрани зазвичай більше

Розмір екрана може зробити комплект дорожчим. Хоча ви, можливо, не захочете купувати 115-дюймовий телевізор, вибір більшого екрану напевно збільшить ціну. Це, у поєднанні з раніше згаданими дозволами, забезпечить максимальний досвід перегляду.

Кольори приголомшливі

Той, який має високий динамічний діапазон або скорочено HDR, означає, що кольори, контрастність та яскравість покращені. По суті, ви можете думати про це як оновлення до форматів 4K, 8K і HD. HDR значно покращить кольори на екрані, забезпечивши вам живі, яскраві та глибокі кольори – те, що може легко перетворити вашу вітальню на театр.

Корисні поради щодо придбання нового телевізора

Придбання нового телевізора означає, що він може працювати не так, як ваш попередній, тому вам потрібно щось змінити. Речі, які ви повинні розглянути, включають:

  1. Перевірка того, чи правильно працює ваша антена – ви хочете мати найкращий сигнал і прийом під час перегляду нового телевізора, тому вам необхідно переконатися, що ваша супутникова антена працює правильно.
  2. Переконайтеся, що він може поміститися у вашій вітальні або спальні – повірте мені, ви не хочете отримати телевізор, який не поміститься в кімнаті, де ви планували його встановити. Якщо ви не думаєте про розмір перед покупкою, вам може знадобитися купити меблі там, де ви розмістите телевізор, що може призвести до додаткових витрат грошей.
  3. Встановіть бюджет та дотримуйтесь його. Найкраще, що ви можете зробити при покупці нового телевізора, це встановити бюджет і дотримуватися його. Хоча важко триматися подалі від деяких дійсно епічних телевізорів, це завадить вам витратити більше, ніж у вас є, тим більше, що ви можете піддатися спокусі.

Висновок

Як ви могли прочитати, існує безліч причин, через які сучасні телевізори такі дорогі. І, коли ви думаєте про всі переваги, які ви можете отримати, насправді цілком логічно, що вам може знадобитися витратити більше грошей, ніж ви спочатку планували. Отже, тепер, коли ви знаєте відповідь на своє запитання, ви не повинні більше гаяти часу. Натомість визначте, які функції ви хочете мати у своєму телевізорі, і почніть пошук ідеального телевізора, який ідеально відповідатиме вашим потребам.