8 переваг застосування кубиків льоду на обличчі

Глазур для обличчя – один з найпростіших способів домогтися здорової шкіри без прищів. Хоча на ринку є безліч ефективних методів і продуктів по догляду за шкірою, просте правильне прикладання льоду до обличчя може бути надзвичайно корисним!

Через забруднення та влітку наша шкіра має тенденцію сильно страждати по-різному, наприклад, від сухості, тьмяності, появи плям, нерівномірного кольору обличчя та ознак старіння.

Загалом, наше обличчя здається неживим. Ось чому – терапія зледеніння шкіри прийшла до вас на допомогу! У цій статті ви дізнаєтеся про 8 переваг застосування кубиків льоду на обличчі, про те, як їх використовувати, і про будь-які запобіжні заходи, які слід враховувати при необхідності.

Як стало популярним завдання кубиків льоду на обличчя?

Поява глазурі на обличчі переважала з багатьох причин, на відміну від холодової терапії, що включає охолодження жиру до температури замерзання, що забезпечує видалення певних жирових клітин. Або мікродермабразія зменшує плями на шкірі, розгладжує зморшки та зменшує великі пори.

При мікродермабразії крихітні кристали розпорошуються на поверхню шкіри, щоб видалити зовнішній шар. Цей процес омолоджує та освіжає шкіру. Однак ці процедури іноді можуть бути трудомісткими та дорогими.

Ось тут і з’являються кубики льоду на обличчі – нанесення льоду на обличчя дешевше і доступніше. Отже, нижче написано 8 переваг використання кубиків льоду на обличчі.

Що потрібно знати про застосування льоду на обличчі

Оберніть кубики льоду рушником та тканиною, а потім прикладіть до шкіри. Хоча можна прикладати лід прямо до обличчя, рекомендується уникати цього.

Регулярне прикладання льоду в обличчя може зробити вашу шкіру чистою, позбутися плям і прищів, зменшити жирність, зменшити набряклість в області льоду або навколо очей, а також попрацювати над створенням шкірного бар’єру. В результаті це допомагає затримати ознаки старіння та зменшити їх.

Перед застосуванням льоду переконайтеся, що ваша шкіра чиста.

Переваги застосування льоду на обличчі

1. Покращує кровообіг

Спочатку шкірі потрібно кілька хвилин, щоб адаптуватися до низької температури льоду; тому цей час приплив крові до капілярів зменшується. Однак, як тільки шкіра добре познайомиться з новою низькою температурою льоду, наприклад, обмерзлій частині тіла; обличчя у разі реагує на подразники і транспортує і збільшує приплив теплої крові до обличчя, своєю чергою, поліпшуючи кровообіг у цій галузі.

Збільшення кровотоку/циркуляції допомагає позбутися токсинів і робить вашу шкіру яскравішою/зменшує тьмяність. Більш того, коли кровообіг в організмі посилюється, це призводить до більш позитивних ефектів і результатів, таких як покращення кровообігу, допомагає очищати проходи в кровоносних судинах та покращує колір вашої шкіри.

Для досягнення найкращих результатів очистіть обличчя і промокніть його насухо, перш ніж прикладати до обличчя лід. Потім акуратно розітріть загорнуті в м’яку тканину кубики льоду по обличчю та шиї масажними рухами, слідуючи лише одному напрямку руху.

2. Робить шкіру сяючою

Хто не хоче сяючу шкіру, правда? Що ж, регулярне прикладання льоду до обличчя може допомогти вам досягти сяючої шкіри. На відміну від деяких дорогих косметичних засобів, лід практичний, простий у використанні та майже не має побічних ефектів.

Прикладання льоду в обличчя покращує приплив крові до шкіри, роблячи її сяючою. Крім того, він також покращує постачання киснем, необхідними поживними речовинами та вітамінами. А протирання обличчя кубиком льоду також допомагає збільшити вбирання засобів догляду за шкірою через звуження капілярів.

3. Зменшує набряклість

Відомо, що прикладання льоду до обличчя зменшує набряклість або опухлі очі. Опухлі очі в основному виникають через недостатній сон і надмірну напругу очей. Лід має властивості, які допомагають зменшити набряки і зробити так, щоб опухлі очі зникли. Просто прикладіть лід до уражених ділянок і помасажуйте його круговими рухами та привітайтеся з набряклими, свіжими очима!

Порада професіонала: ви можете додати трохи чорної кави в кубик льоду, і ви помітите набагато швидше результати.

4. Зменшує ознаки старіння

Ми всі схильні шукати способи виглядати молодшими, коли стаємо старшими, вірно? На жаль, старіння не можна навернути назад. Тим не менш, хороша новина полягає в тому, що його можна певною мірою контролювати за допомогою льоду. Щоденне прикладання льоду ефективно запобігає появі ознак старіння. Крім того, він покращує кровообіг і допомагає звузити пори шкіри.

5. Допомагає зберігати прохолоду у спеку

У більшості міст України досить спекотно влітку. Примітно, що наша шкіра може бути пошкоджена влітку через сувору спеку. Хоча є багато способів охолонути влітку, глазур – теж чудовий спосіб! Безсумнівно, лід може освіжити вашу шкіру та розум.

Ви можете спробувати цю техніку замість пити напої з льодом і ризикувати болем у горлі! Цей метод також творить чудеса для жінок, які відчувають припливи під час вагітності.

6. Зберігає макіяж

Якщо вам цікаво, як лід може допомогти зберегти ваш макіяж, ось пояснення:

Щоденне нанесення макіяжу на шкіру може завдати їй шкоди у багатьох відношеннях. Від легкого роздратування до серйозних побічних ефектів під час використання після закінчення терміну придатності. Застосування льоду звужує і зменшує кількість суперечок на шкірі, створюючи цим бар’єр, що перешкоджає просочуванню макіяжу.

Таким чином, знижується ймовірність серйозних побічних ефектів. Крім того, результат макіяжу, як правило, набагато кращий, тому що шкіра стає більш гладкою і без плям від регулярного нанесення глазурі. Отже, це допомагає зберегти ваш макіяж протягом довших годин через зменшення жирності на вашому обличчі.

7. Відлущує шкіру

Можливо, когось це вразить, але це правда! Лід – відмінний органічний відлущуючий засіб, який може дати вам миттєві видимі результати, які можуть швидко дати вам видимі результати. Ви можете протирати обличчя кубиками молочного льоду. Молоко містить молочну кислоту, яка допомагає очистити всі омертвілі клітини шкіри, а кубик льоду покращує ваше сяйво та природне сяйво.

8. Зменшує запалення

Лід допомагає боротися із свербінням, роздратуванням шкіри та запаленням через надмірне перебування на сонці, алергії, тривалих кістозних прищів і т. д. Протирання льодом ураженої ділянки може зняти запалення. Це відмінний спосіб швидко звузити кровоносні судини та зняти запалення та дискомфорт.

Перспектива

Протягом багатьох років глазур для шкіри обличчя розвивалася та ставала популярною. Існує не так багато наукових досліджень, що підтверджують цю ідею. Тим не менш, доведено, що він дає результати і ефективний усунення прищів та опухлих очей.

Нарешті, ви також можете приготувати кубики льоду з різними інгредієнтами, такими як алое та зелений чай, для задоволення конкретних потреб догляду за шкірою. І, якщо ви плануєте будь-які процедури для особи з льодом, спочатку поговоріть зі спеціалістом в галузі охорони здоров’я / дерматологом, щоб унеможливити ризик алергічних реакцій і визначити, чи є це правильним рішенням для вас!