Андрій Шевченко покинув пост головного тренера збірної України

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко оголосив про відхід з національної команди в зв’язку із закінченням контракту. Про це він повідомив в своєму Instagram.

«Сьогодні закінчився мій контракт з Українською футбольною асоціацією. Я провів п’ять років у збірній. Це була важка праця. Але ми довели, що ми здатні грати в сучасний футбол. Я вдячний президенту і виконкому УАФ за можливість працювати зі збірною України. Я вдячний кожному гравцеві, кожній людині, які допомагали і були залучені в команду. Велике спасибі всім фанатам за підтримку і критику. Разом нам вдалося показати, що наш футбол може бути конкурентоспроможним, продуктивним і захоплюючим. З вірою в Україну », – написав Шевченко в Instagram.

Шевченко увійшов до тренерського штабу збірної України в лютому 2016- го. З липня 2016 року він очолював національну команду.

Разом зі збірною Шевченко не зміг потрапили у фінальну стадію чемпіонату світу-2018, але успішно кваліфікувався на чемпіонаті Європи-2020 року, де Україна дійшла до 1/4 фіналу турніру, поступившись Англії – 0: 4.