Балаклійська міська рада інформує: план укриття населення

Наразі у Балаклійській міській ТГ створено фонд захисних споруд для цивільного захисту. За його допомогою, у разі появи надзвичайної ситуації та в особливий період, буде реалізоване укриття населення.

Відпрацьовано План з укриття населення на час особливого періоду, а також здійснено розрахунок необхідних площ для укриття населення. Необхідні площі є у розпорядженні фонду захисних споруд Балаклійської територіальної громади.

До фонду захисних споруд входять інженерні споруди захисного призначення підприємств, установ і організацій нашої громади, розраховані на укриття працюючих змін у випадку НС.

Для укриття мешканців Балаклії та інших населених пунктів Балаклійської громади рахуються споруди, що знаходяться на балансі комунальної форми власності. Також враховані споруди найпростіших укриттів, такі як підвали багатоповерхових будинків, які мають достатній технічний стан для укриття населення. У приватному секторі укриття на час надзвичайної ситуації здійснюватиметься у власних погребах.

У разі виникнення НС на об’єкті ВЧ А1352, а також в особливий період, мешканцям Балаклійської міської громади необхідно залишити свої житлові приміщення. Балаклійська міська рада у випадку виникнення надзвичайної ситуації рекомендує укритись у підвальних приміщеннях свого будинку або у власних льохах. Укриття припускається не лише в своїх, а й у сусідніх найближчих будинках, а також адміністративних будівлях.

При пошуку найближчого сховища орієнтуйтесь за показчиками руху на стінах будинків та адміністративних будівель. З собою рекомендується мати розкладного стільця або табуретку, теплий одяг, ліхтар, а також запас води та їжі.

Перелік визначених придатними, під час обстеження уповноваженими особами, підвальних приміщень під будинками багатоквартирного типу додається.

Завантажити список