Балаклійська міська рада спільно з ООН роздали понад 2000 наборів мешканцям громади

Протягом минулого тижня було відвантажено та роздано гуманітарну допомогу мешканцям підконтрольних територій Балаклійської громади за програмою Всесвітньої продовольчої програми ООН при сприянні Товариства Червоного Хреста України та голови Ізюмської районної військової адміністрації Степана Масельського.

Про це повідомила у Telegram Балаклійська міська рада, передає Дані-Інфо.

Зокрема, гуманітарна допомога надійшла до Міловського, Асіївського, Шевелівського, Гусарівського та Лозовеньківського старостинських округів.

Також отримали допомогу внутрішньо-переміщені особи з села Чепіль, Залиман, Протопопівка та Гусарівка, які виїхали у місто Первомайське.

Гуманітарна допомога у вигляді продуктових наборів вагою 18 кг призначена для забезпечення потреб кожного мешканця віком від 6-ти років.

Наразі роздано понад 2000 наборів. Робота над забезпеченням продовольчих наборів за даною програмою продовжується і надалі.

На сьогоднішній день в наявності є достатня кількість продуктових наборів для забезпечення потреб мешканців окупованих територій Ізюмського району, в тому числі Балаклійської громади, проте, на жаль, з 8 травня 2022 року військами рф закрито в’їзд та виїзд до міста, що унеможливлює доставку гуманітарної допомоги.

Владою залучені міжнародні організації, Червоний Хрест, волонтерські організації щодо надання зеленого коридору та дозволу на доставку гуманітарної допомоги до міста Балаклія та інших населених пунктів, але тимчасова окупаційна влада перешкоджає даному процесу, не звертаючи увагу на потреби людей.