Балаклійський міський голова про найболючіші питання громади

На останній сесії Балаклійської міської ради, яка відбулася 20 січня, окрім запланованих питань, Балаклійський міський голова Іван Столбовий підняв найгостріші питання нашої громади – це робота ПрАТ «Балцем» та реформа харчування в закладах освіти.

Що стосується роботи Балцему, то причиною зупинки роботи заводу, затримки заробітної плати та масового звільнення працівників, міський голова назвав значне підвищення цін на енергоресурси, за яких робота підприємства стала не рентабельною. При цьому він повідомив, що директор «Балцему» запевнив в тому, що ведеться робота з переходу підприємства з природнього газу на тверде паливо, що дозволить запустити роботу обертових печей та відновити виробництво цементу з власної сировини.

Друге питання, на якому було акцентовано увагу – це реформування харчування в закладах освіти. З приводу цього Іван Столбовий відмітив, що будь-яка реформа супроводжується появою безлічі питань та занепокоєнням. Але він запевнив, що наразі виділено достатнє фінансування для забезпечення навчальних закладів Балаклійської громади продуктами харчування. Також розповів, що кожна їдальня була проінспектована представниками міської ради. Крім цього до контролю за харчуванням в навчальних закладів планується долучати батьківські комітети.