Басейну в Балаклії бути???

Сьогодні з робочим візитом Балаклію відвідала голова Харківської ОДА Айна Тимчук. Під час поїздки вона оглянула стан робіт по ремонту приймального відділення Балаклійської центральної лікарні. Цей проект фінансується Програмою Президента України «Велике будівництво».

Крім того, Айна Тимчук відвідала Балаклійський палац спорту та оглянула приміщення  басейну. Питання його реконструкції є дуже болючим для жителів міста, та понад 10 років очікує на своє вирішення. Багато хто з місцевих посадовців обіцяв зайнятися відновленням басейну. Але далі обіцянок справа не йшла.

З 1 січня 2021 року будівля палацу спорту була передана у комунальну власність Балаклійської міської ради, яка наразі і займається фінансуванням установи. Після звернень Балаклійської міської ради та деяких депутатів обласної ради до департаментів Харківської ОДА, питання відновлення палацу спорту разом з басейном вдалося зрушити з місця.

Проект вартістю 68,8 млн. грн. (станом на 2019 рік) планується реалізувати за рахунок коштів з Державного бюджету, по Програмі Президента України «Велике будівництво», зі співфінансуванням з бюджету Балаклійської ОТГ.

Тож, сподіваємося, що вже скоро розпочнуться роботи з реконструкції басейну, відновлення роботи якого балаклійці чекають багато років.

Дані Інфо