Безкоштовний ПЛР-тест: привілеї від Мастеркард

Утримувачі карток Mastercard мають доступ до різних послуг та сервісів, які призначені спеціально для тих, хто полюбляє подорожувати. Зокрема клієнти цієї компанії мають можливість пройти безкоштовне ПЛР-тестування. Воно необхідне для виявлення інфекції COVID-19, що виникає через зараження коронавірусом SARS-CoV-2.

Особливості ПЛР-тестування від Mastercard

Пройти такий тест в аеропорту “Бориспіль” можуть власники преміум-карток Мастеркард. При цьому існують певні вимоги, наприклад, сервіс для безкоштовного експрес-тестування має бути підключений банком-емітентом. В іншому випадку отримати доступ до цієї послуги буде неможливо.

Зверніть увагу: кожен банк сам вибирає типи карток, на які поширюватимуться ексклюзивні привілеї. Для отримання додаткової інформації з цього питання ви можете звернутися до співробітників банку, який випустив картку.

Що потрібно для безкоштовного ПЛР-тесту в аеропорту Бориспіль

Ви зможете пройти ПЛР-тестування на пільгових умовах, якщо:

  • Маєте при собі активну картку Mastercard, на рахунку якої знаходиться щонайменше 1 гривня.
  • Можете надати підтвердження вильоту чи прильоту — ваш посадковий квиток.
  • У змозі вказати правильний PIN-код від своєї картки. Це потрібно буде зробити, щоб співробітники аеропорту змогли перевірити активність за картковим рахунком.

Головною умовою є проведення транзакцій, сума яких становить не менше ніж 10000 гривень. При цьому враховуватимуться майже всі платежі, здійснені за останні 30 днів. Зазначимо, що не буде враховано транзакції, проведені за 5 днів, а також у вихідні перед вильотом.

Слід зауважити, що враховується будь-яка кількість транзакцій. Тобто якщо за 10 днів до рейсу ви зробили лише один платіж на суму понад 10000 гривень, у вас буде можливість пройти безкоштовне ПЛР-тестування.

Виліт за кордон: як пройти ПЛР-тест

Щоб пройти тестування завчасно до рейсу, вам слід приїхати до аеропорту “Бориспіль”, терміналу B. Покажіть співробітнику аеропорту свою карту Мастеркард і продемонструйте посадковий талон. Після цього ви зможете пройти тестування на Ковід.

Під час тесту фахівці візьмуть у вас мазок із носоглотки. Тривалість процедури — до 15 хвилин. Результат буде відправлено на вашу email-адресу протягом 4-6 годин.

Якщо у вас залишилися додаткові питання про те, як здати тест і що для цього потрібно, звертайтеся за консультацією до співробітників Mastercard. Для цього можна використовувати месенджер Viber або телефон гарячої лінії: 0 (800) 33-24-12.