Безпрограшні ідеї подарунку для дружини від Giftmall на різні події

Зрозуміти жінку мало кому під силу. Тому й подарунок обрати для неї – це величезна проблема. А все тому, що жіноча суть – це здебільшого емоції. Її душа хоче творити: сьогодні готуючи ресторані страви, завтра роблячи дизайнерський інтер’єр, а післязавтра сидячі за роботою над картиною. Але все ж таки є цікаві ідеї подарунку для дружини від Giftmall. На сайті зібрані варіанти на будь-який смак. І щоб обрати підходящий, достатньо знати захоплення своєї другої половинки.

Існує декілька направлень, за якими можна обрати подарунок жінці. Деякі з них легко зробити сюрпризом.

 1. Хобі. Це може бути як новий комплект для вишивання бісером, так і ручний електроінструмент, якщо вона захоплюється виготовленням речей для інтер’єру.
 2. Побут. Можна прискіпливо оглянути кухонні пристрої, кухарські приладдя тощо. Завжди є щось, що вже треба замінити на нове. Чи взагалі купити кухонний девайс, який збереже дружині час на себе.
 3. Гардероб. Нові чоботи чи шаль. Але в цьому випадку сюрприз зробити не вийде, тому що треба буде зробити примірку. 
 4. Гаджет. Телефони, навушники, смарт годинники швидко старіють. Усі раді поміняти щось з цього списку на новий пристрій.
 5. Прикраси. Немає жінки, яка не хоче носити нові сережки, кільце або ланцюжок. Ювелірні прикраси завжди були універсальним дарунком.

Щоб обрати подарунок для дружини по одному з цих направлень, треба підмічати її бажання та прагнення. Якщо не виходить розгадати, що хочеться коханій, то краще подарувати щось менш традиційне.

Подарунки сучасного характеру для дружини

Кожна жінка хоч і займається побутом, все ж прагне приділяти увагу й собі. Це стосується як покращення стану тіла та організму в цілому, так і отримання духовного та емоційного задоволення.

До подарунків, які допоможуть дружині почувати себе більш жіночною, входять:

 • пристрої для тіла – масажер чи тренажер;
 • аксесуари для розслаблення – ароматичні свічки, духмяні олії для тіла;
 • щось для дозвілля – художня книга, планшет з величезним збірником літератури;
 • навчальні програми чи курси – тематика, згідно прагнень дружини;
 • спорт – абонемент до басейну, пілатесу тощо.

Є у жінок і більш екстремальні захоплення, доступ до яких можна подарувати. В цю категорію входить прогулянка на конях, політ на повітряній кулі, похід на байдарках тощо. 

Так що ж обрати на подарунок дружині

Беручи до уваги бажання своєї коханої, можна поїздити по магазинах та обрати якийсь подарунок. А можна піти більш легким шляхом і водночас, більш сучасним. А саме, придбати сертифікат, з яким дружина зможе самостійно обрати собі подарунок.

Зробити це буде легко в маркетплейсі Giftmall. Компанія має партнерів в усіх галузях, а тому може запропонувати сертифікати на будь-що:

 • товари;
 • послуги;
 • емоції.

Зі списком магазинів та закладів іншого характеру можна ознайомитися на сайті. Або звернутися до консультанта з конкретним запитом та купити сертифікат на будь-яке задоволення для дружини.