Чемпіони та тренери ХХІV літніх Дефлімпійських ігор отримали відзнаки

2 спортсменів та 2 тренерів нагородили за досягнення високих спортивних результатів.

Про це повідомляє ХОВА, повідомляє Дані-Інфо.

Як зазначив начальник ХОВА Олег Синєгубов, навіть за таких складних умов, як зараз, наші спортсмени не лише беруть участь у міжнародних змаганнях, але й виграють їх. Так, на літніх Дефлімпійських іграх в Бразилії збірна України посіла перше командне місце, завоювавши 138 медалей, 62 золотих, 38 срібних, 38 бронзових. З них на рахунку харків’ян: 8 – золотих, 5 срібних і 6 бронзових.

«Дякую спортсменам, тренерам та усім причетним за ці результати. Сьогодні ці спортивні перемоги важать особливо багато. Ваші міжнародні спортивні досягнення – це Ваш внесок в нашу спільну перемогу над ворогом та в майбутню сильну, незалежну і вільну Україну, якою буде пишатися увесь світ», – звернувся до присутніх Олег Синєгубов.

Заслужений тренер України з карате Олександр Буряк розповів, що спортсмени розраховували лише на перші місця і присвячують свої перемоги ЗСУ, які роблять все можливе і неможливе для захисту України.

«Загалом я особистий тренер Олександра Черняєва, дворазового чемпіона, срібного та бронзового призера з карате ХXIV літніх Дефлімпійських ігор 2022 року. Це його перша дефлімпіада. Ми займалися з ним за спеціальною програмою. Ми дуже готувалися до цих ігор, не було жодного місяця, коли він не змагався. Дуже великий цикл підготовки», – сказав Олександр Буряк.

Окрім цього, він зауважив, що деякі спортсмени не вперше беруть участь у дефлімпіаді. Наприклад, чемпіонка та бронзова призерка з карате ХXIV літніх Дефлімпійських ігор 2022 року Карина Янчук вже вчетверте виступала на іграх.

Олександр Буряк під час зустрічі також процитував Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю Валерія Сушкевича та наголосив, що країна, яка не виступила на змаганнях, автоматично програла. А українські спортсмени є гордістю держави, оскільки на своєму фронті відстоюють інтереси рідної країни.

Нагадаємо, ХХІV літні Дефлімпійські ігри проходили у м. Кашиас-ду-Сул (Бразилія) з 01 по 15 травня 2022 року.