Понеділок, 15 Червня, 2026
КоронавірусНовини Харківської області

Через СOVID -19 на Харківщині закривають дитячі садки

У Нововодолазькій територіальній громаді з 16 квітня закрили дитячі садки. Про це повідомили в прес-службі ОТГ.

Це пов’язано з різким збільшенням кількості хворих на СOVID -19. Станом на 15 квітня в громаді 188 хворих (з них 14 дітей), на самоізоляції – понад 250 осіб.

У селі Нова Мерефа – 4 хворих дітей, селищі Нова Водолага та селі Новоселівка – по 3 хворих, в селі Ватутіне – 2, в селі Просяне і Стара Водолага – по 1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *