Чи варто платити за Telegram Premium?

Перевага залежить від того, для яких цілей ви використовуєте платформу.

Telegram Premium – це платна версія Telegram з додатковими функціями. Згідно з платформою обміну миттєвими повідомленнями Premium дає вам доступ до ресурсомістких функцій, які користувачі давно просили включити в платформу. Крім того, він також поставляється з декількома витонченими пільгами.

Але чи варто платити за Telegram Premium? Ми розглянемо різні фактори, щоб допомогти вам вирішити, чи варто оновлення чи ні.

Telegram Преміум ціна та особливості

Telegram Premium використовує модель щомісячної передплати та, залежно від вашого розташування, коштує від 4 до 6 доларів. На жаль, Telegram не пропонує безкоштовну пробну версію; ти або у грі, або ні.

Платна версія обіцяє кілька ключових функцій. Найбільш важливим є подвоєння різних обмежень на платформі. По-перше, Telegram Premium дозволяє завантажувати файли розміром до 4 ГБ у порівнянні з обмеженням 2 ГБ.

На додаток до стрибка обмеження розміру файлів, що завантажуються, ви зможете завантажувати свої файли з максимальною швидкістю завантаження, залежно від швидкості вашого інтернету.

Telegram Premium також збільшує кількість каналів, на які можна підписатися (до 1000), і папок чатів, які ви можете створити, з 10 до 20, до 200 чатів у папці. Ви також можете закріпити 10 чатів у своєму головному списку чатів. Подвійні обмеження також поширюються на вибрані стікери, загальнодоступні посилання, збережені GIF-файли та довжину біографії.

На додаток до подвоєних обмежень, Telegram Premium пропонує функцію перетворення голосу на текст, яка перетворює голосові тексти на повідомлення. Інші невеликі, але зручні доповнення включають преміальні значки програм, унікальні реакції та стікери, а також покращене керування чатом.

А щоб ваші друзі заздрили вашій преміум-підписці, поруч із вашим ім’ям прикріплюється спеціальний значок. Нарешті Premium дозволяє вам попрощатися з рекламою в Telegram, яка зазвичай показується в загальнодоступних каналах з величезною кількістю передплатників.

Чи варто купувати Telegram Преміум?

Більшість нових функцій зручні, але реальне питання полягає в тому, чи варто платити за них. Це залежить від різних факторів. Перший із них — це те, як ви використовуєте Telegram. Враховуючи обмеження на розмір завантаження великого файлу у безкоштовній версії, ми не здивуємося, якщо ви використовуєте Telegram як службу хмарного зберігання.

Хоча Telegram не створено для цього, відсутність обмежень на розмір файлів, які ви зберігаєте, робить його потенційною службою хмарного зберігання. Якщо це одне з ваших основних застосувань, ви оціните, що ви можете зробити з Telegram Premium та його обмеженням на розмір завантаження файлу 4 ГБ, що для контексту становить близько 4 годин відео 1080p.

Збільшений ліміт завантаження – це знахідка, якщо ви створюєте медіаконтент і використовуєте Telegram як основний канал поширення. І якщо ви завантажуєте контент на платформу, підвищена швидкість завантаження може коштувати гроші.

Плата за Преміум не має сенсу, якщо ви використовуєте платформу тільки для того, щоб спілкуватися з друзями або стежити за своїми улюбленими каналами Telegram . Наприклад, можливість приєднатися максимум до 500 каналів – це вже надмірність. Вам також не потрібні подвійні обмеження на такі функції, як папки чату, довжина біографії, закріплені чати, вибрані стікери та збережені GIF-файли, оскільки поточного обмеження безкоштовної версії достатньо.

Реклама на платформі також не повсюдна, з нею можна жити, а функція Voice-to-Text не потрібна. Інші функції Telegram Premium призначені переважно для естетичних цілей.

Суть у тому, що, враховуючи вартість підписки, Telegram Premium для багатьох не варте того. Таким чином, якщо ви використовуєте платформу нерегулярно, то оплата Telegram Premium буде менш вигідною, якщо тільки ви не дбаєте про підтримку розвитку платформи та забезпечення її майбутнього.

Насправді, Telegram має безліч корисних функцій у порівнянні з конкуруючими платформами, такими як WhatsApp. Це пояснює, чому люди йдуть з WhatsApp до Telegram.

Оцініть співвідношення ціни та якості перед оплатою

На цифровому ринку є багато послуг з преміальними планами, які можуть бути мало корисні для вас. Завжди важливо оцінювати цінність, яку ви отримуєте за свої важко зароблені гроші. Вчиняючи таким чином, ви не витрачатимете багато грошей на послуги, які вам не потрібні чи менш корисні.