Чи відремонтують дороги в Балаклійській ОТГ?

Депутати Балаклійської міської ради стурбовані незадовільним станом ділянки автомобільної дороги загального користування державного значення Т-21-10 Шевченково – Балаклія – Первомайський – Кегичівка, що знаходиться на території Балаклійської територіальної громади від примикання з автомобільною дорогою загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський (на м. Ростов-на-Дону) до м. Балаклія.

Зазначена автодорога є основною дорогою, яка з’єднує населені пункти Балаклійської територіальної громади  з обласним центром м. Харків, по якій проходять шкільні, приміські та міжміські автобусні маршрути.

У зв’язку з інтенсивним рухом великовагового транспорту, яким здійснюється перевезення піску з кар’єру м. Балаклія за межі Балаклійської територіальної громади, зазначена ділянка автодороги загального користування державного значення має колійність та руйнування проїзної частини. Якщо не провести ремонт вказаної ділянки автодороги у 2022 році, то це призведе до її повного руйнування та, як наслідок, обмеження руху  пасажирського та вантажного  транспорту, виникнення соціальної напруги  серед населення.

  Незадовільний стан автодороги підвищує ризик виникнення аварійних ситуацій, які можуть призвести до трагічних наслідків.  Тому за дорученням депутатів Балаклійської міської ради Балаклійським міським головою було направлено звернення до ТВО голови Харківської обласної адміністрації Олександру Скакуну, голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко та    начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Андрія Алексєєва з проханням посприяти у вирішенні цього питання.

     Сподіваємося на позитивне вирішення даного питання.

Редакція «Дані Інфо» слідкуватиме за ходом цієї справи та інформуватиме про це читачів.