Чи відремонтують дороги в Балаклійській ОТГ?

   

Балаклійський міський голова Іван Столбовий та депутати Балаклійськоі міськоі ради  VIII  скликання регулярно отримують звернення та скарги мешканців громади про вкрай незадовільний стан доріг на території Балаклійської ОТГ. Особливо це стосується ділянок «Шевелівка-Лозовенька», «Нурово-Гусарівка».

На черговій сесії, яка відбулася 2 лютого 2021 року було прийнято рішення про направлення звернення до Служби  автомобільних доріг у Харківській області  та  Державного підприємства «Дороги Харківщини» щодо проведення в 2021 році  ремонту  автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення на території Балаклійської територіальної громади.

Текст звернення:

«Депутатський корпус Балаклійської міської ради Харківської області  стурбований незадовільним станом  автомобільних доріг загального користування місцевого значення, які проходять на території Балаклійської територіальної громади, і стан яких з кожним роком погіршується.

Зокрема, це стосується автодорогіг  загального користування місцевого значення С-21-01-01 «Шевелівка-Лозовенька» та С-21-01-46 «Нурово-Гусарівка», які на сьогодні знаходяться у вкрай незадовільному стані та потребують проведення термінового ремонту. В іншому випадку це призведе до їх повного руйнування та, як наслідок,  припиненню руху  шкільних автобусів, пасажирського та вантажного  транспорту, виникненню соціальної напруги в регіоні. Крім цього, незадовільний стан  даних автомобільних доріг загального користування не дозволяє забезпечувати стале завезення у віддалені населені пункти, де відсутня стаціонарна торгівельна мережа,  продуктів харчування та товарів першої необхідності, а також  надання населенню зазначених населених пунктів швидкої медичної допомоги.

Зважаючи на вищевикладене, депутатський корпус Балаклійської міської ради просить Вас сприяти у вирішенні питання  проведення в 2021 році поточного ремонту  автодоріг загального користування місцевого значення: С-21-01-01 «Шевелівка-Лозовенька» на ділянці км 0+000 – км 17+000 та С-21-01-46 «Нурово-Гусарівка» на ділянці від км 47+000 – км 53+700. У разі відсутності можливості проведення поточного ремонту просимо передбачити проведення ямкового ремонту.»

Сподіваємося на позитивне вирішення даного питання.

Редакція «Дані Інфо» слідкуватиме за ходом цієї справи та інформуватиме про це читачів.