Чоловік з 4 дітьми намагався незаконно покинути Україну

Як повідомляє Держприкордонслужба, вночі в Харківській області чоловік з 4 неповнолітніми зробив спробу незаконного перетину україно-російського кордону.

Прикордонна служба приблизно о 22:00 затримала порушника за 20 метрів від російського кордону. Інформацію, про невідому особу у супроводі дітей, прикордонний наряд отримав від місцевого жителя.

Після затримання прикордонники встановили, що правопорушником виявився 34-річний громадянин України, який проживає в Дніпропетровській області. З ним були 4 дитини його співмешканки. Всі діти неповнолітні – 2011-2017 років народження.

Чоловік прямував до своїх родичів в РФ. Оскільки чоловік не мав дозвільних документів, він попрямував в обхід пропускних пунктів кордону. Як пояснив свої дії затриманий, його співмешканка погано поводилася з дітьми, тому він хотів потайки з ними відправитися до родичів у Воронеж.

Дана особа вже намагалася незаконно перетнути кордон. Раніше, в листопаді 2021 його затримували з тими ж дітьми при груповій спробі нелегально потрапити в РФ. Однак, при минулій спробі, з чоловіком була мати супроводжуючих його дітей. За попереднє правопорушення суд постановив обом порушникам виплатити штраф по 8 500 гривень.

Цього разу чоловіка знову притягнули до адміністративної відповідальності. Також в діях затриманого вбачаються ознаки викрадення людини, злочину передбаченого ст.146 ч.2 Кримінального кодексу України.

Для правової кваліфікації його дій, підозрюваний разом з дітьми переданий співробітниками прикордонної служби в Нацполіцію.