Чудові прикраси — кільця

Кільце вважається стародавньою прикрасою. За всю його історію матеріали виготовлення змінювалися та ускладнювалися, з’являлися нові і нові види. Водночас змінилося і призначення кілець. Раніше ці вироби наголошували на статусі свого власника, також були для нього оберегом і талісманом, служили атрибутом влади. На другорядному місці вони виступали декоративною окрасою.

каблучка

У сучасному світі каблучки https://ukrzoloto.ua/uk/catalog/kabluchky/ вибирають як розкішний аксесуар, що чудово доповнює образ людини. Причому їх носять жінки та чоловіки. Експерти ювелірного магазину Укрзолото говорять про те, що прикраси поділяються на види, залежно від призначення.

Класифікація кілець

Асортимент прикрас включає такі види:

  1. Обручки — їх купують як символ скріплення союзу між чоловіком і жінкою. Класичний варіант кільця складається з гладкого обідка, виконаного з металу та без вставок. Вважається, що моделі для подружжя повинні бути подібними один до одного, схожими в дизайні. Кільця прийнято носити постійно, не знімаючи. Сучасні вироби бувають найрізноманітніші — поєднують кілька сплавів одночасно, прикрашені орнаментом, гравіруються і інкрустуються.
  2. Заручні каблучки — iх вибір обумовлений пропозицією руки та серця. Прикрасу носять на одній руці разом з обручкою після одруження або надягають в особливих випадках. Вироб є гладким обідком з одним каменем, яким найчастіше виступає діамант. Такий вигляд має класика. Однак, сьогоднішня мода демократична та ювеліри пропонують різноманітні моделі, при цьому зберігаючи форму. Незалежно від ціни, є можливість вибрати варіант на свій смак.
  3. Коктейльні прикраси — їхньою відмінністю є композиція з декількох яскравих великих каменів. Вони можуть мати різну форму, але дизайн їх завжди яскравий і привабливий. Одного такого ефектного кільця на руці буде достатньо, щоб бути у центрі уваги.
  4. Кільця-вензелі — виготовлені у вигляді ажурних візерунків, інкрустуються дорогоцінним камінням. Символізують вічність, оскільки в їх дизайні немає ні початку, ні кінця.
  5. Персні — складаються з обідка з великим дорогоцінним каменем. Дизайн кільця зазвичай строгий, виділяється за рахунок великої вставки.
  6. Печатки — вважаються чоловічим аксесуаром. З давніх-давен їх використовували для відбитка на документах, сьогодні їх бажають купити як розкішну прикрасу.
  7. Набірні моделі каблучок зазвичай тонкі і мають різний дизайн. Їх носять окремо і становлять оригінальну композицію.

каблучка

Прикрас не буває багато, особливо якщо йдеться про кільця. Щоб не помилитися з вибором конкретної моделі, магазин Ukrzoloto спочатку рекомендує ознайомитися з її характеристиками, переглянути фото популярних новинок.