Де відпочити у січні?

Звичайно, можливий вибір країн у зв’язку з пандемійними обмеженнями значно скоротився, проте навіть у такому варіанті вони залишаються. Спробуємо представити закордонні напрямки для зимового відпочинку. Але треба пам’ятати, що при в’їзді в ці країни існують певні правила.

Таїланд

Один із визнаних популярних зимових напрямів серед туристів. Океан у цю пору року майже не штормить. Але якщо ви вирішили відправитися в Таїланд – ознайомтеся з правилами в’їзду та особливостями відпочинку на островах. Зимовий відпочинок у Таїланді підійде тим, хто планує провести на відпочинку більше двох тижнів, оскільки для нещеплених все ще існує карантин, а для вакцинованих — семиденне перебування в готелі, однак це не обмежить щеплених туристів у пересуванні тайськими островами, наприклад Самуї та Пхукету. 

Канарські острови

Ще одне улюблене мандрівниками місце. Особливо взимку сюди їдуть відпочивати туристи з України, Німеччини, Великої Британії та материкової Іспанії. Перед тим, як відправитися на зимівлю на Канари, ознайомтеся з правилами в’їзду до Іспанії. Відповідно до них, ви можете провести зимові місяці на Канарах, але в’їхати на територію Іспанії ви маєте суворо з території країн ЄС. Це можуть бути такі країни, як Болгарія, Угорщина, Греція, Кіпр, Сербія, Словенія або Хорватія.

Об’єднані Арабські Емірати

Морська вода в цю пору року прогрівається до 20-22 градусів, а температура повітря досягає 25-28 градусів. За новими правилами ви можете жити та працювати в Дубаї протягом одного року разом зі своєю сім’єю.

Сейшели

Ще одне райське місце для зимівлі. Теплий океан, піщані пляжі, лагідне сонце та майже ніякого карантину. Ви зможете відпочивати на Сейшельських островах без візи 30 днів поспіль, а якщо захочете залишитись тут довше, досить просто виїхати та в’їхати заново. Для поїздки на Сейшели вам знадобиться тільки паспорт та ПЛР-тест.

Індонезія (Балі)

Власники віз 211 (бізнес-віза) або карт АТЕС також можуть насолодитися ласкавим сонцем і теплою водою, відправившись зимувати в Індонезію на Балі. Якщо у вас є час, то перші 8 днів вам доведеться провести в спеціальному готелі на ізоляції, а потім можете без перешкод відправлятися у своїх справах. Перебувати на території Індонезії з бізнес-візи можна протягом 60 днів. За бажання візу можна продовжити.

Європа

Якщо ви просто хочете змінити обстановку і не шукаєте моря і сонця взимку, рекомендуємо вам відправитися подорожувати до Європи. На сьогоднішній день все більше країн ЄС відкривають кордони для вакцинованих та перехворілих туристів. Є країни, які пускають щеплених туристів, а є ті, які приймають туристів за наявності негативного ПЛР-тесту. А головне, щоб переміщатися всередині Європи можна орендувавши машину або купивши квиток на потяг, літак або автобус.

Але раджу пам’ятати про епідеміологічну ситуацію. Необхідно враховувати, що дані щодо розповсюдження вірусу змінюються практично щодня — якщо ви все що зібралися в далеку поїздку, постарайтеся завчасно вивчити всі умови перетину кордонів та правила проживання в обраній вами країні.