Дитяча стоматологія: лікування зубів без бормашини в Києві

Лікувати зуби малечі дуже складно. І насамперед тому, що дитина боїться гучної бормашини та вібрації, що відчувається від неї. Щоб побороти цей страх, повинно пройти багато часу, а лікувати потрібно швидко, поки маленький карієс не переріс у величезний. Тому, якщо не можна чекати, поки дитина підросте, можна зробити лікування зубів без бормашини в Києві. В дитячій стоматології Mom’s використовують новітнє обладнання, яке дозволяє дитині взагалі не відчути якихось маніпуляцій у роті.

В клініці застосовують Sandman Futura – це прилад, який працює стислим повітрям. За його допомогою у хворе місце подається оксид алюмінію. Робиться це під високим тиском, і мікрочастинки як би відчищають зуб від карієсу.

Переваг застосування цього апарату безліч:

  • немає віддачі по зубах;
  • запах палених тканин не відчувається;
  • не буде багато кісткового пилу.

Не менш важливе й те, що прибираються лише пошкоджені частки зубу, а не всі, що заважають бормашині добратися до карієсу. До того ж, завдяки тому, що немає ніякої вібрації, немає ризику отримати мікротріщини, які проявляться тільки з часом. Це допоможе дитині бути з зубами й у дорослому віці.

Додаткові переваги лікування зубів без бормашини в Києві у дітей

Окрім того що в дитячій стоматології використовується безконтактне очищення ураженої карієсом ділянки, можна забезпечити повне прийняття малечею лікаря-стоматолога. На сторінці https://moms.ua/services/shho-take-sedaciya/ докладно описується такий спосіб, як седація азото-кисневою сумішшю. Завдяки тому, що дитина її вдихає, отримує безпечне заспокійливе. Прибирається нервовість та страхи, викликані можливими попередніми візитами до стоматології.

Переваги такого способу прибрати переляк та збудження дитини на цьому тлі, безперечні:

  • несе легкий знеболювальний ефект, що дозволяє не дуже відчувати місцеве знеболення;
  • дозволяє виробити у малечі довіру до дій лікаря, тому що «ця людина не завдає болю»;
  • маленький пацієнт спокійно сидить у кріслі, навіть якщо малюк гіперактивний.

До того ж, щоб робити азото-кисневу седацію, на лиці повинна бути маска. А за нею дитина не дуже буде бачити, голка у лікаря в руках, щоб зробити наркоз, чи просто пінцет з ваткою.

Протипоказання до лікування зубів без бормашини одне – карієс не повинен бути занадто глибоким. Тому краще приводити малюка на початкових ознаках.

Протипоказання до азото-кисневої седації – деякі захворювання. Насамперед дихальних шляхів. Докладніше про це можна дізнатися на консультації у лікаря-стоматолога в дитячій клініці Mom’s.