Через 3 роки всі адмінпослуги будуть доступні в додатку “Дія”

   

До 2024 року державний сервіс Дія поповниться всіма необхідними для українців адміністративними послугами. Про це в суботу, 6 лютого, заявив розробник програми і керівник проекту Мстислав Баник в ефірі телеканалу Україна 24.

Розробник Дії розповів про майбутні нововведення в додатку. Уже навесні поточного року в мобільному додатку сервісу будуть доступні, зокрема, податкові послуги.

“На квітень, ми можемо точно говорити, що будуть податкові послуги – це те, з чим пов’язане життя мільйонів людей, які є підприємцями, оскільки вони платять податки, ЄСВ, подають декларації”, – зазначив Баник.

Також, інформував він, триває робота над такими важливими проектами, як реєстрація за допомогою Дії місця проживання і електронного медичного висновку.

“Спільне бачення наше таке, і президента України зокрема, в тому, що портал Дія – це єдине вікно для всього. Зараз ми маємо купу державних органів зі своїми сайтами, кабінетами – все буде на Дії до 2024 року”, – резюмував розробник сервісу .

Нагадаємо, в цьому році Кабмін має намір впровадити ряд ініціатив в сфері цифрової трансформації. Зокрема, планується внести зміни в закон, які дозволять прирівняти електронні паспорти до звичайних.

Раніше було анонсовано, що найближчим часом українці за допомогою додатка Дія зможуть отримати сучасний цифровийпідпис, що полегшить процес отримання послуг онлайн.