Донецькі “Валькірії” боротимуться за Кубок України з футзалу

Юнацький клуб Донецькі “Валькірії” прийме участь в змаганні за Кубок України з футзалу. На другому відбірковому етапі, Донецької територіальної громади Харківської області, чемпіонату з футзалу команда дівчат, народившихся в 2009-2010 роках, виборола перемогу і тепер вирушить на національне змагання.

Команда Донецькі “Валькірії” 2009-2010 років народження

У складі футбольної команди багато років тренуються дівчата Еля Мохонько, Марія Стручкова, Ніка Артамонова, Ауріка Лісова та Устіна Попова з Донецької ТГ. Разом з харків’янками Еммою Колісніченко, Поліною Павленко, Анастасією Астаховою та Нікою Замятіною вони змагалися під знаменами харківської спортивної школи в команді “Житлобуд-1”. Тоді вони на виїзді обіграли юнацьку футзальну команду “Чорноморець” з Одеси з рахунком 3:1, а також команду “Лідер” з Ананьєвого.

Амбітні донецькі та харкіські спортсменки зайняли перше місце в місцевому турнірі, що дозволило їм перейти до вищої ліги. Тепер вони з 7 іншими кращими українськими юнацькими жіночими командами з футзалу змагатимуться за першість в чемпіонаті України.

Склад юнацької команди 2007-2008 років народження

На початку лютого команда “Валькірія” зі старшими вихованками 2007-2008 років народження також увійшла до 8 кращих команд України з футзалу. У старшому складі юнацької Донецької “Валькірії” змагаються уродженки Донецької ТГ Анастасія Костів, Поліна та Софія Кринські, Єлизавета Заремба, Ельвіра Лісова та Марія Міхно. В команді також є харків’янки: Поліна Павленко, Анастасія Зубік, Євгенія Білова, Владислава Федорова та Дар’я Бойко. В найближчі місяці ці дівчата змагатимуться за футзальний Кубок України.

Коментар від тренера “Валькірій”

За словами тренера “Валькірій” Володимира Чаговця, наразі футзальному спортивному клубу не вистачає лише дівчат. Також Чаговець розповів, що саме заважає жіночому футзалу в Україні розвиватися:

Багато людей досить упереджено відносяться до жіночого футболу як спорту. Але насправді футзал надає багато можливостей для подальшого розвитку та самореалізації дівчатам. Наші вихованки стають цілеспрямованими та упевненими в собі. Дисципліновані, спортивні та підтягнуті вони переходять з “Валькірії” у великий спорт. Зараз багато наших дівчат навчається в харківській спортивній школі та грають у команді “Житлобуд-1”.

Наразі юнацька спортивна команда “Валькірії” тренуються не лише на донецькій базі “СК Чемпіон”, а й у залі харківської спортивної школи.