Ексклюзивний святковий одяг ТМ Оксана Муха: весільні сукні та вечірні вбрання

Плануючи велике свято, кожна дівчина та жінка хоче виглядати приголомшливо. Домогтися цього можливо тільки одним шляхом: підібрати відповідне вбрання. Але не кожна святкова одежа дозволить відчути урочистість події. Для цього потрібен не просто святковий одяг, а ексклюзивний. Тобто пошитий саме під вас. Насамперед це стосується весільних суконь та вечірніх для випуску зі школи, вищого навчального закладу. Тому що саме ці події в житті кожної дівчини найголовніші до народження дитини.

Оксана Муха дизайнер

Дім моди, заснований дизайнеркою Оксаною Мухою, створює весільні сукні та вечірні. Майстриня особисто моделює святкову одежу, надаючи їй ексклюзивних рис. Не забуває вона й про різноманітність стилів та популярність деяких окремих трендів. Дизайнерка вміє поєднувати модні напрямки, роблячи витвори мистецтва, а не просто вечірні сукні чи для вінчання.

В каталозі бренду можна обрати вбрання:

  • улюбленого стилю – класичний, романтичний, ампір, годе та інші;
  • з тканини того кольору, який найбільш пасує – уподобана модель на сайті може бути відтворена у будь-якому відтінку;
  • потрібного розміру – ательє працює у сітці не тільки до 48 розміру, але й для більших параметрів тіла.

Обираються тканини такого виду, щоб вийшло утворити сучасний та ще й казковий лук. Тому весільні сукні від майстрині в змозі додати нареченій неповторності.

Оксана Муха дизайнер

Асортимент вечірніх та весільних суконь

Обираючи вбрання на сайті компанії, не буде виникати якихось бар’єрів. Сподобалася вечірня модель в каталозі, але хочете таку ж у вигляді весільної сукні – дім моди зробить її. Обере підходящі тканини, погодить їх та пошиє в найкоротші терміни. 

Заказати вечірню сукню, або для весілля можна самостійно. Якщо скористатися допомогою консультанта компанії, то вийде врахувати купу важливих нюансів.

  1. Тип фігури. Взагалі їх п’ять: яблуко, груша, трикутник, прямокутник та пісочний годинник. І у деяких випадках не можна надягати сукні з глибоким декольте, дуже короткою, вузькою спідницею тощо. В компанії працюють досвідчені стилісти, і вони допоможуть зі створенням яскравого ідеального образу.
  2. Місце проведення урочистого заходу. Пишна, багатошарова спідниця весільної сукні стане проблемою, якщо застілля заплановане на вулиці. А дуже вузька та відверта весільна сукня стане недоречною, якщо молодій потрібно буде їхати до церкви.
  3. Пора року. Для літа підійдуть більш легкі тканини, а взимку краще обирати для пошиття більш щільні. Тільки з консультантом вдасться обрати належний матеріал, щоб відчувати себе комфортно на своєму ж урочистому заході. 

Дім моди Оксани Мухи використовує сучасні технології, а швачки та вишивальниці мають величезний досвід. Щоб отримати свою весільну сукню чи вечірнє вбрання вчасно, замовлення треба робити заздалегідь.