Екскурсія по реконструйованому басейну в м. Балаклія (відео)

В березні Балаклійська міська рада планує відкрити новий сучасний басейн.

За словами Володимира Попова, для вихованців Балаклійської дитячо-юнацької школи користування басейном та залом буде безплатним.
Для інших дітей, а також пенсіонерів з 8:00 по 12:00 години, користуватися басейном можливо за 35 гривень за годину.

Для дорослих, а також у вихідні дні, вартість користування складатиме 70 грн. Абонемент на місяць включатиме 10 відвідувань за ціною 8-ми. Тобто 560 гривень на місяць за 10 годин.

Влітку поплавати на жаль не вийде.

Відвідати малий чи великий спортивний зал можна буде за 30 гривень за годину з людини, але орендувати великий зал можна не менш ніж за 300 гривень з групи. В басейні та малому спортивному залі аеробіки працюватимуть кваліфіковані тренери та інструктори, у тому числі і майстер спорту з плавання. Вартість індивідуальних занять з тренером складатиме 300 гривень за годину.

Як наголосив Попов, вартість відвідування в Балаклії буде нижчою, ніж у Дінці та Куп’янську.

Передбачені інклюзивні можливості для відвідувачів з особливими потребами. Туалети, душові кабінки, роздягальні та ліфти пристосовані під комфортне використання для людей з обмеженими можливостями. У приміщенні басейну є спеціальне обладнання для спуску людини з коляски у воду.

Ростислав Кравчук розповів, що підіймач працює автоматично, за допомогою пульту людину можливо підіймати чи опускати, максимальна вага складає 175 кг, акумулятору вистачає на 100 підйомів. Вартість ліцензованого інклюзивного пристрою складає понад 100 тисяч гривень.

Для очищення передбачена взаємозамінна система. Зазвичай вода буде очищуватись 6 ультрафіолетовими установками, але можливе і використання 6 фільтратів, а при необхідності можливе хлорування.

Поверхню та бортики прибирає автоматизований робот. По сусідству з кімнатою басейну розташована лабораторія. Якість води контролюється 2 рази на тиждень лабораторними тестами. При високому рівні забруднення, вода повністю зливається та замінюється новою.

На другому поверсі обладнано спортивний зал для фітнесу та аеробіки з новітньою системою підігріву та кондиціюванням повітря. Обладнання залу зроблено з урахуванням інклюзивних потреб дітей з обмеженими можливостями. Було вирішено відмовитись від обігріву батареями через можливість травмування дітей.

У 2022 році в рамках програми «Велике будівництво» продовжиться реконструкція другого і третього етапу, а саме фітнес-центру (нині зал боксу) та універсальної спортивної зали (нині будівля котельної). Також планується реконструкція стадіону «Вимпел».

За нашою інформацією гроші на реконструкцію вже підтверджено.

Будемо сподіватися що це перший крок до процвітання нашої громади.

Кожен коваль свого здоров’я.

Редакція «Дані-інфо»