ФК Кудрівка: чекаємо на майбутні успіхи

В Україні аматорський футбол прогресує так, як навряд чи хтось міг очікувати. Такому розвитку подій не заважають нестача фінансування та проблеми з інфраструктурою. Про це свідчать і результати команд «Колос», що базується у селі Київської області та «Інгулець», що виникла у селищі Кіровоградської області. Насамперед про ці колективи ніхто не чув, проте нині вони виступають у найвищому дивізіоні країни, в якому відсутні представники багатьох обласних центрів.

Кудрівка – серед перших

Такі результати «Інгульця» і «Колоса» спонукають інші колективи наслідувати їхній приклад. Серед них і команда “Кудрівка”. У бій цю дружину веде амбітний президент, а керує її роботою тренерський штаб, складений із кваліфікованих фахівців. В результаті «Кудрівка» протягом 2021 року виграла масу призів на різних рівнях, їхня загальна кількість досягла 20.

При цьому деякі з колективів у системі «Кудрівки» досягали успіху на рівні Чернігівської області та районів, що входять до неї. Водночас ветеранські команди у віці 35+ та 45+ змогли стати першими у всій Україні.
Сам ФК «Кудрівка» за результатами осіннього етапу першості, проведеного Асоціацією аматорського футболу, зміг стати другим у своїй групі, що залишає йому серйозні надії на чемпіонство.

ФК Кудрівка: що чекає далі?

В даний час клубна система «Кудрівки» включає цілу низку команд, які мають саме це позначення. Вони базуються як в однойменному селі, що знаходиться в Чернігівській області так і поза ним. У першій команді грали безпосередньо жителі самого села. Надалі завдяки успішній діяльності керівництва «Кудрівка» почала прогресувати та зараз планує потрапити до професійної ліги.
З цією метою представники клубу відправили документи до Професійної футбольної ліги в рамках заявки на атестацію як професіонали. Клуб зараз веде реконструкцію власного стадіону. Передбачається, що вже в 2022 році стадіон, що носить назву «Кудрівка-Арена» за своїм рівнем перевершить всі інші, на яких пройдуть ігри в рамках аматорської першості країни.

Крім цього, клуб піклується і про майбутнє покоління. Він підтримує академію, розташовану в Київській області, де навчається близько півтисячі хлопців, а також в Чернігівській області, де проходять підготовку близько 170 вихованців. Слідкуйте за клубом на офіційному сайті https://kudrivka.com.ua/ та в соцмережах Фейсбук та Інстаграм.