Гаряче прощання Мессі з “Барселоною”

   

Якщо виникне конфлікт, ФІФА надасть гравцеві можливість грати за новий клуб, але є одне “але”

Офіційний представник Барселони Хосеп Марія Мінгелла спробував пролити світло, на те, що відбувається навколо відносин капітана каталонців Ліонеля Мессі і керівництва клубу. Він переконаний, що адвокати Ліонеля більше не впевнені в тому, що зможуть домогтися дострокового припинення контракту футболіста з клубом, аргентинська зірка планує покинути каталонців.

Про це стало відомо завдяки повідомленню одного з іспанських спортивних видань.

У тексті контракту є пункт, який ставить 10 червня в якості ключової дати для футболіста, щоб повідомити, що він хоче достроково піти з клубу. “Барселона” дотримується цієї дати, в той час як консультанти Мессі вважають, що епідемія коронавірусу автоматично відтягує терміни припинення даної застереження.

“Шість місяців тому він практично виключив будь-яку можливість зближення або оновлення контракту, про що і було оголошено клубу. Адвокати Лео стрибнули в цей вир. Хтось припустив, що з затримкою чемпіонату дати змінилися. Я розумію, що контракт все ще в силі, дати не змінювалися. Інтерпретація пункту дострокового припинення контракту обмежує те, що жоден клуб не зробить крок вперед, щоб підписати гравця, заявивши, що він вільний, так як одного разу зіткнеться з юридичною загрозою, що йому доведеться заплатити від одного Євро до 700 мільйонів. Якщо виникне конфлікт, ФІФА надасть гравцеві можливість грати за свій новий клуб, але “Барселона” може засудити гравця за дублювання контракту. З плином часу між юристами двох сторін налагоджуються контакти. Але в офісі Лео все не так ясно”, – сказав Мінгелла.

Варто також нагадати нашим читачам, що Ліонель Мессі виступає за “Барселону” з 2004 року. У складі команди він десять разів став чемпіоном Іспанії, шість разів виграв Кубок країни і чотири рази — Лігу чемпіонів.

Автор: Znaj.ua