Громади Харківщини отримали понад 300 тисяч літрів олії та 47 тисяч літрів молока

Як повідомили в обласному логістичному центрі, минулого тижня у райони Харківщини передали продукти, ковдри, матраци, одяг та засоби гігієни.

Так, у Богодухівський район відправили понад 65 тисяч літрів олії, дитячі підгузки та ковдри. До Ізюмського району надійшло 14 тисяч літрів олії. Красноградський район отримав майже 52 тисячі літрів олії, 10 тисяч літрів молока, ковдри та засоби жіночої гігієни.

У Лозівський район спрямували майже 28 тисяч літрів олії, 4,5 тисячі літрів молока, матраци, одяг, ковдри, дитячі підгузки та засоби жіночої гігієни. У Харківський район надали 22 тисячі літрів молока та 121 тисячу літрів олії, ковдри, засоби жіночої гігієни та дитячі підгузки. Чугуївському району видали 10,5 тисячі літрів молока та 31 тисячу літрів олії, одяг, матраци, ковдри, засоби жіночої гігієни

Крім того, минулого тижня на пункти видачі гуманітарної допомоги у Харкові надійшло 13 тисяч продуктових наборів, які сформували на Харківщині.

Також у відділення «Укрпошти» і «Нової пошти» відправили 107 тонн продуктів. У пунктах видачі протягом тижня містянам видавали борошно, цукор, крупу пшеничну, пшоно, вівсянку, макарони і горох.

Нагадаємо, що відділення «Нової пошти» та «Укрпошти» у Харкові, на яких можна отримати набори, з серпня працюють за новим графіком: вівторок, четвер, субота – з 09:00 до 16:00.