Харків з суботи посилює карантин: які обмеження будуть діяти

Карантинні обмеження будуть посилені в Харкові, починаючи з суботи, 10 квітня, повідомив секретар міськради Ігор Терехов.
“Харківська область впритул підійшла до червоної зони. І всі ці обмеження можуть бути введені в нашому місті рішенням Кабінету міністрів. Хочу вберегти від цього харків’ян”, – написав він у своєму Telegram-каналі в середу, 7 квітня.
Як наслідок, з суботи, 10 квітня:
  • всі ресторани, бари і кафе, непродовольчі магазини, салони краси, спортивні установи і заклади культурної сфери міста, включаючи кінотеатри, працюватимуть до 20:00;
  •  на продовольчих і непродовольчих ринках Харкова посилять контроль над дотриманням масочного режиму і соціальної дистанції;
  •  громадський транспорт продовжить свою роботу в поточному режимі з карантинними обмеженнями;
  •  дитячі сади, а також початкова школа (1-4 класи) будуть працювати в колишньому режимі. Інші класи – на дистанційному навчанні.
“Знаю, що переважна більшість з вас не хочуть введення жорсткого локдауна. Тому переконливо прошу вас: носіть маски, дотримуйтесь необхідну дистанцію, якщо ви відчуваєте нездужання – залишіться вдома і зверніться до лікаря. Також прошу з розумінням поставтеся до тимчасових, але необхідним обмеженням” , – підсумував Терехов.