Ізюмська районна рада в черговий раз стає на заваді Балаклійській громаді

   

Після відвідування сесії Ізюмської районної ради, голова Балаклійської міської ради Іван Столбовий звернувся до мешканців Балаклійської громади:

Шановні мешканці Балаклійської громади!
Сьогодні на сесії Ізюмської районної ради, на якій не був затверджений порядок денний, та сесія не відбулася взагалі, я побачив некомпетентність, непрофесіоналізм, а де в чому і блюзнірство керівництва Ізюмської районної ради.
Не вирішено головне питання, яке стосується життєдіяльності нашої громади. Передача підприємства КП БРР “Балаклійський Житлокомунсервіс”не відбулася. Перед сесією попередньо пройшла нарада вже не легитимною “Балаклійською РДА”, на якій засвідчене бажання “колишнього” керівництва передати частину майна цього підприємства та водоканала трьом громадам (текст Протоколу та листа додаю).
Наголошую:
1.На сьогоднішній день єдиним органом, який має право вирішувати майнові та інші питання колишнього Балаклійського району є Ізюмська районна рада;
2.В умовах коли у підприємства є бюджетна заборгованість передачу майна здійснити неможливо.
3.Єдиним механізмом передачі майна є реорганізація підприємств “Житлокомунсервіса”, “Водоканалу”, “Тепломережі” шляхом поділу не тільки майна, а й боргових зобов’язань.
Для довідки :
Станом на 01 січня 2021 року заборгованість комунальних підприємств орієнтовно складає:
– КП БРР “Балаклійські теплові мережі” – 80, 0 млн. грн.;
– КП БРР “Балаклійський водоканал” – 14, 0 млн. грн.;
– КП БРР “Балаклійський Житлокомунсервіс” – 8, 0 млн. грн.
Окремого ставлення заслуговує не розгляд депутатами Ізюмської районної ради питання пов’язане з передачею в комунальну власність або надання в оренду громаді адміністративної будівлі по вул. Жовтнева, 18 (будівля колишньої райради). Розташувати управління та відділи міської ради у будівлі по вул. Центральна, 16 на сьогодні не має можливості.
Вихід з ціх складних ситуацій бачу в наступному:
По перше розраховую на Вашу допомогу та підтримку;
(приїхавши сьогодні до м. Ізюм на сесію, був по дорозі запрошений депутатську комісію з питань комунальної власності, де побачив представників Донецької та Савинської громад). По друге буду тепер і я запрошувати Вас, дорогі земляки на поїздку до м. Ізюм або коли керівництво Ізюмської районної ради буде приїжджати до нас в громаду.
Інформую, що одночасно звернув увагу заступника голови Ізюмської районної ради Сергія Шутько на те, що з 1 січня 2021 року Ізюмською районною радою не продовжені договори оренди адміністративної будівлі по вул. Жовтнева з відділами та управліннями колишньої Балаклійської РДА. Вважаю що вони сьогодні займають приміщення безпідставно. Просив або вивільнити ці приміщення, або привести договори оренди до чинного законодавства, та не прушувати Закони.
Тому приймаю рішення про розміщення управлінь та відділів Балаклійської міської ради в приміщеннях прийнятих до комунальної власності громади бюджетних установ. Це приміщення бібліотеки, районного будинку культури та інші. Направив листа до Ізюмської РДА про надання в оренду меблів, комп’ютерів та іншого обладнання Балаклійській міській раді, а Ізюмській районній раді по використанню вільних залишків коштів колишнього Балаклійського району, в сумі 39 млн. грн. на наступні заходи:
– придбання і встановлення комерційних вузлів обліку теплової енергії у житлових будинках м. Балаклія Харківської області на суму 6,2 млн.грн.;
– на реконструкцію вузлів обліку газу на 9 котельнях 5,5 млн. грн.;
– буріння глибинної свердловини на водогоні м. Балаклія Харківської області на суму 10 млн. грн.;
– придбання автомобілю комбінованого КО-503 ІВК (з каналопромивним та мулосмоктуваним обладнанням) на шасі МАЗ-6312 вартістю 4,2 млн. грн.:
– придбання підмітально-прибиральної машини ZMC 3.0 вартістю 2,3 млн. грн.,
загалом на суму 28 млн. грн.
І на кінець, ніщо так не мобілізує та згуртовує до плідних результатів, направлених на розвиток нашої громади, як перепони та перешкоди недоброзичливців до мене особисто та нашої громади.
Дорогі земляки!
Впевнений разом ми зробимо нашу громаду дієвою та успішною.

Іван Столбовий