Караоке Split у Львові: коли душа співає

Коли збирається дружня весела компанія, щоб разом провести час, розважитися і відпочити, для цього потрібно дещо більше, ніж просто посиденьки у кафе чи ресторані. Щоб здивувати своїх друзів чи рідних, запропонуйте для зустрічі щось нове, скажімо запросіть на караоке Спліт у Львові. Вам буде гарантовано не просто цікаво проведений час, а незабутні емоції та враження, переживши які, ви обов’язково скажете: хочу ще.

Хай навіть ви не фанат співів або вважаєте, що вам на вухо ведмідь наступив, повірте, у караоке клубу “Split” співають всі. Влаштовуйте співочий батл та вибирайте переможця або просто поспівайте собі від душі улюблену ліричну пісню — уявіть себе суперстар на великій сцені.

Переваги караоке “Спліт”

Завдяки професійній апаратурі та відповідній акустиці у вас буде враження, що ви виступаєте на найкращій сцені світу, ваш голос звучатиме геть не так, як під час співів у душі. Забудьте про “домашнє караоке” на телевізорі, від ефектів якого навіть професійні співаки здаються нездарами. Тут усе зовсім навпаки, завдяки спеціальній музичній техніці, розробленій якраз для караоке. Якщо ж у вас виникнуть проблеми з виконанням певних частин композиції, наприклад надто високих нот, на допомогу прийде адміністратор, який заспіває разом із вами і “підтягне” незручні моменти.

У клубі є спеціальна віп-зона, де можна організувати співи і святкування відокремлено від решти відвідувачів.

Караоке — чудове місце для проведення корпоративів та святкування гучних вечірок для великих компаній. До ваших послуг:

  • понад 50 тис. різних композицій;

  • вісім професійних мікрофонів;

  • можливість співати під свою фонограму чи під’єднати власний музичний інструмент;

  • кольорове освітлення в тонах вашого свята, проєктори та великі плазмові екрани, на яких можна транслювати фото і відео;

  • допомога адміністратора у виконанні пісень;

  • підбір сценарію свята, декору та меню.

Серед додаткових послуг від караоке “Спліт” — спеціальне Сrazy menu, яке дає змогу, наприклад, запросити до танцю адміністратора залу чи подовжити співати вже після закриття клубу.

Якщо ж вам, навпаки, потрібно трохи набратися сміливості перш ніж узяти в руки мікрофон, до ваших послуг надзвичайно багато алкогольне меню, з якого можна вибрати напої різної міцності, витримки та ледь не з усіх країн світу.

Заклад розташований у самому центрі Львова, тож сюди можна завітати ввечері після прогулянки площею Ринок чи екскурсії.

Умови входу та перебування

Караоке працює щодня із 20.00 до 6.00. Вхід дозволений особам, яким виповнилося 18 років, також у закладі діють дрес-код і фейс-контроль, тож потрібно мати відповідний вигляд.

Всередині є безоплатні камери схову, в яких можна залишити свої речі, оскільки адміністрація закладу не відповідає за залишені вами особисті предмети у момент, коли ви перебуваєте на “сцені”.