Київське Динамо у цю суботу відкриє сезон на власному стадіоні

26 лютого, тобто у цю суботу, київське Динамо зіграє свій перший офіційний матч у цьому сезоні. Суперником підопічних тренера Мірчі Луческу стане ФК “Інгулець” з Петрова, що знаходиться на грані вильоту з групи та прикладе максимум зусиль для того, щоб вибороти очки у команди “біло-синіх”.

Актуальний стан футбольного стадіону Динамо

Про те, наскільки стадіон “Динамо” ім. В. Лобановського готовий для відкриття сезону та про стан газону розповів заступник директора футбольної арени і, за сумісництвом, головний агроном А. Колоша:

Наразі поле знаходиться в нормальному стані. Для гри у футбол воно придатне. Звісно, є деякі недоліки та проблеми після зимової перерви, але вони несуттєві. Можно сказати, що в цілому зима для футбольного поля була погана через те, що часто були відлиги. Замерзала вода і на газоні з’являлась льодова кірка, яку необхідно було розбивати. Але нічого, впорались.

На час зими газон захисною плівкою не покривали, а електричний підігрів вперше увімкнули у минулий вівторок. Довелося вмикати підігрів оскільки, на відміну від НСК “Олімпійський”, поле “Динамо” знаходиться у ямі. Також зимою проводили звичайні агротехнічні роботи:

  • вичистка газону граблями;
  • дренування;
  • обробка фунгіцидом;
  • внесення мінеральних добрив;
  • планове підстригання.

На цьому тижні увімкнули систему орошення, на випадок якщо перед грою поле потрібно буде полити. Також Анатолій Калоша додав, що незалежно від обставин він впевнений, що газон впорається з єксплуатіцією в цьому сезоні. В найближчий час стадіон прийматиме матчі чемпіонату України та футбольні змагання Юнацької ліги УЄФА.

Позиція тренера Мірчі Луческу з приводу складу клубу

За ініціативи тренера футбольного клубу Динамо Мірчі Луческу, команда виділяється відсутністю трансферів. Як пояснив наставник клубу, він готовий тренувати тих футболістів, які є в команді зараз. Він запевнив, що вважає перспективи такого складу дуже вагомі, тому не бачить необхідності трансферів.

Луческу у інтерв’ю розповів, що бачив гравців поточного складу ще молодими і те як вони виступали за українську національну збірну. Наразі він сконцентрований на рутинній роботі та тренуваннях, щоб досягти результатів. Тренер Динамо зараз не проводить і не вимагає трансферів, працюючи з одним складом. І варто відмітити, що результат такого підходу вже видно, наразі ФК Динамо єдиний український клуб що змагається у Лізі Чемпіонів.