Книги, які має прочитати кожен чоловік

Так-так, є книги, які і справді варто прочитати кожному чоловіку. І це не довідники по роботі з деревом чи ремонту машини. Це – musthave сучасного читача, який цінує свій час, прагне досягати більшого та полюбляє якісну й цікаву літературу. Книжковий магазин GRENKA.ua підібрав найсучасніші книги, кращі з кращих!

Марк Фалкс, Джеррі Тонер «Звільни свого внутрішнього римлянина»

Якщо перше, що ви подумали: хапай меч та йди завойовувати галлів – не будемо розчаровувати. Але дещо цікаве книга таки може запропонувати, наприклад, поринути в звичайне життя середньостатистичного римського солдата Марка Сидонія Фалкса.

Ця історія, доповнена коментарями дослідника та історика Джеррі Тонера, розповість, за якими принципами виховувались римські чоловіки.

·        Приборкання емоцій і пошуки щастя.

·        Звичаї та довіра богам.

·        Романтичні та сімейні стосунки.

·        Принципи, за якими чоловіки скеровували римські родини.

·        Підтримка здорового тіла, тренування та духовні практики.

Цікаво, чи не так?

Боріс Джонсон «Фактор Черчилля. Як одна людина змінила історію»

Неперевершений стратегічний геній Черчилля скерував хід війни і вплинув на формування світової політики. Книга розповідає про дрібниці життя Черчилля, щоденні корисні звички, переконання, яким він слідував, відносини в сім’ї. Безумовно, чудова та геніальна людина, про яку варто дізнатись більше. Але «Фактор Черчилля» варто читати ще й тому, що вона дає змогу зрозуміти політичні тенденції та познайомитись із історією творення глобальної політики.

Анджей Сапковський «Відьмак»

А тепер поринемо у світ фентезі!

«Відьмак», створений ще у 1986 році, став однією із найепічніших сучасних фентезі-саг. Сапковський створив новий унікальний світ, який одразу полюбився читачам. А в останні кілька років сага отримала другу хвилю популярності, коли Netflix випустив однойменний серіал.

Геральт з Рівії – лютий відьмак, якого бояться найстрашніші почвари. Він мандрує світом та заробляє знищенням потвор. Але все змінюється, коли він зустрічає Цірі – дівчинку, в руках якої знаходиться майбутнє світу.

Серія налічує 8 книг:

·        «Останнє бажання» – перша книга про подорожі та перемоги Геральта.

·        «Меч призначення».

·        «Кров ельфів».

·        «Час погорди».

·        «Хрещення вогнем».

·        «Вежа ластівки».

·        «Володарка озера» – остання книга циклу, яка розповідає про закінчення останньої війни.

·        «Сезон гроз» – книга-приквел, розповідає про пригоди між першим та другим томом основного циклу.

Макс Кідрук «Доки світло не згасне назавжди»

Топовий український автор, чиї книги змушують здригатись від хвилювань та страху. Якщо ви ще не знайомились з ним, або шукаєте щось цікаве – пропонуємо «Доки світло не згасне назавжди». Ця книга змушує не тільки переоцінити свій погляд на світ, а й зосередитись на стосунках в сім’ї та звернути увагу на сигнали підсвідомості.

Сестри Індія та Рут живуть звичайним життям: навчаються, налагоджують побут та стосунки, планують майбутнє. Індія навіть збирається заміж, але одного трагічного дня її коханий помирає. Це розділяє та віддаляє сестер. Одночасно Рут починає бачити химерні сни, через які можна впливати на реальність.

Джей Шетті «Думай, як чернець. Посібник з досягнення внутрішньої гармонії у повсякденному житті»

Гармонія потрібна кожному. І справа тут навіть не в пошуку рівноваги. Унікальність книги в тому, що сам Джей кілька років був ченцем у буддійському храмі, пізнаючи премудрості святого життя. А після, з настанови вчителя, повернувся.

Книга розповідає, як правильно відпускати страхи та негатив, відшуковувати і візуалізувати мету, долати рутину, вчитись віддавати, бути вдячним, проходити етапи побудови стосунків та багато іншого.

Saigon «ЮПАК»

«ЮПАК», мабуть, одна із найбільш претензійних українських книг сучасності. Вона розповідає про життя села на стику тисячоліття, загубленого серед степів. Уявіть: інтернет ще не добрався сюди, сезонне життя протікає звичним ходом, а побут зводиться до обов’язкового догляду за господарством.

Це книга про життя. Про вибір, який можна зробити, а який – варто. Захист себе і сім’ї, відстоювання думки. Гріхи, пияцтво і жорстокість. Про закулісне життя, яке ховається за ширмою благочестя сільського традиційного життя.

Олег Сенцов «Маркетер»

«Маркетер» цікавий саме авторством – це біографія молодих років Сенцова, його навчання та іспити, звичне студентське життя в гуртожитку, витівки та все те, що буває в нестримному підлітковому віці. Тоді, в буремні та надскладні 90-ті, які стали переломними для багатьох країн, загартовувались характери, формувалось ставлення та цінності.

Ернест Гемінгвей «Сніги Кіліманджаро»

Насамкінець – збірка оповідей неперевершеного Ернеста Гемінгвея, написаних в різні періоди життя. Вони розкривають всю суть творчості Гемінгвея – глибоку, надзвичайно змістовну, контрастну як життя та надважку. Розповіді про пошуки сенсу життя, про війну і нестерпне кохання, про надію на майбутнє і втрату.