В Чугуєві п’яній матері не віддали дитину

У Чугуєві жінка в стані алкогольного сп’яніння спробували забрати свою дитину з садочку.
Адміністрації дитячого садочку довелося викликати поліцію та звертатися до служби у справах дітей через те, що одна з жінок прийшла за своєю дитиною в стані сп’яніння, повідомили  у Службі в справах дітей виконавчого комітету Чугуївської міської ради.
За даними мерії, близько 16:00 5 лютого до служби надійшло повідомлення про, те що п’яна жінка намагається забрати свою малолітню дитину з дитячого садочку. На місце викликали поліцейських, які склали протокол за ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
За заявою батьків дитина влаштована до Чугуївського міського центру соціально-психологічної реабілітації, родина передана під соціальний супровід. З батьками проводять профілактичну роботу.
“Батько дівчинки перебуває у зоні проведення ООС. Посадові особи служби у справах дітей налагодили діалог з батьком дитини”, – сказано в повідомленні. Крім того, порушене клопотання щодо притягнення жінки до адміністративної відповідальності за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.