Мешканці Балаклії скаржаться…

До нашої редакції звернувся чоловік з просьбою висвітлити одну з наболілих проблем, яку він не може вирішити вже кілька років. Його мати проживає в місті Балаклія в багатоквартирному будинку на вулиці Алієва буд. 70, що знаходиться на балансі КП БРС «Житлокомунсервіс».

Вже кілька років комунальники не в змозі залатати яму перед під’їздом дому. За його словами та наданої медичної довідки, його мати, із-за цієї ями, отримала компресійний перелом в свої 75 років. Можливо хтось скаже, що пожила жінка могла впасти де завгодно та отримати травму. Але, зі слів сусідів, це вже другий перелом, який отримують мешканці цього під’їзду із-за цієї ями.

справка

В тому році мешканці зверталися до КП БРС «Житлокомунсервіс» з цією та іншими проблемами утримання їх будинку. Але, нажаль, віз і нині там.

Мешканці цього будинку хочуть бути почутими, тому і звернулися до засобів масової інформації. Ми в свою чергу, закликаємо владу міста та комунальні служби вирішити цю проблему.

Мешканці Балаклії

Технічний стан багатьох багатоквартирних будинків в м. Балаклія наразі знаходиться в не найкращому стані. Але десь щось робиться і ми розуміємо, що все вирішити одразу не можливо.

Бережіть себе та своїх рідних.

Дані-інфо