Мешканцям Балаклійської громади пропонують відновити документи

Звертатись потрібно в мобільні сервісні центри МВС і у міськраду

В Балаклії можна відновити документи – свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу чи посвідчення водія. Для цього потрібно звернутись до мобільного сервісного центру МВС, яке розташувалось в приміщенні ЦНАПу Балаклійської міськради.

Про це повідомляє Балаклійська міськрада, пише Дані-Інфо.

Звертатись можна кожні середу і п’ятницю з 10:00 до 15:00 на площі Ростовцева, 1. Для того, щоб відновити посвідчення водія потрібно надати паспорт і ІНН. Вартість нових документів складає 269 гривень. Для відновлення свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу потрібні паспорт і ІНН, а також 512 гривень.

Також можна переоформити транспортний засіб з одного власника на іншого. Для цього потрібно обом власникам звернутися до ЦНАПу і надати свої паспорти і ІНН. Ця послуга коштує 829 гривень.

В ЦНАПі зазначили, що для зручності можна скористуватись Приват24, а також попередили, що ціни на послуги орієнтовні.

Крім того, мешканцям Балаклійської громади пропонують відновити паспорт громадянина України і інші документи, які були втрачені під час бойових дій. За цими документами можна звернутись до мобільних сервісних центрів щовівторка. Вони працюють в Балаклії з 10:00 до 16:00.