Минулої доби громадам Харківщини передали 100 тонн продуктів харчування

Харківський обласний логістичний центр продовжує цілодобово приймати гуманітарну допомогу з інших регіонів та країн і розподіляти її для жителів регіону.

Про це повідомляє ХОДА , інформує «Дані-Інфо».

Як повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, протягом 21 квітня з обласного логістичного центру передали близько 100400 кг продуктів харчування у територіальні громади регіону та на пункти видачі гуманітарної допомоги “Укрпошти” і “Нової пошти” в Харкові.

“Відправляємо продукти, яких зараз найбільше потребують наші люди: це картопля, молоко, куряче м’ясо, борошно, макарони, цукор, квасоля, олія, крупи, консерви, солодощі, напої. Також забезпечуємо засобами гігієни. Крім того, за вчора передали понад 17 тисяч готових продуктових наборів”, – зазначив Олег Синєгубов.

Допомогу направили Люботинській, Малоданилівській, Дергачівській, Височанській, Чугуївській, Золочівській, Новопокровській, Красноградській, Балаклійській, Роганській, Вільхівській, Ізюмській, Краснокутській, Солоницівській, Донецькій, Лозівській територіальним громадам області та жителям Харкова через поштові пункти видачі.