На Балаклійщині відшкодували 57 мільйонів за пошкоджене і зруйноване майно
Комісії продовжують працювати і приймати заяви від мешканців.
В Балаклійській громаді продовжує працювати програма «єВідновлення». За оновленою інформацією власникам пошкодженого і зруйнованого майна виплачено 57 мільйонів гривень.
Про це повідомили в міськраді, пише Дані-Інфо.
Комісія Балаклійської міської ради з питань пошкодженого і зруйнованого майна проводить обстеження і погоджує виплати.
Станом на 4 жовтня прийнято 1758 заявок від мешканців Балаклійської громади. Ці заяви були подані через додаток «Дія». В роботу комісії взято 1575 заяв.
За результатом розгляду документації виконані наступні дії:
- складено 1089 чек-листів на загальну суму 85,2 млн.грн;
- рішенням військової адміністрації затверджено виплати 975 заявникам на загальну суму 75,1 млн.грн;
- виплати отримали 767 заявника на суму 57,2 млн.грн.
В громаді також працює комісія відшкодування за знищені житло і майно. На даний час подано 88 заяв, в роботу взято 70 заяв. Виплати отримали 20 заявників в розмірі 309 мільйонів гривень.