На деокупованій Харківщині почали видавати грошову допомогу і пенсії

Гроші отримали перші 500 мешканців двох сіл

У звільнених від російських загарбників районах Харківщини почали видавати грошову допомогу. Це разова допомога людям, які змушені були жити в окупації.

Про це розповіла міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук на своєму Телеграм-каналі, пишуть Дані-Інфо.

Вона написала, що на Харківщині запустили пілотний проєкт, який передбачає виплату 1200 гривень кожному, хто жив на окупованих територіях. Гроші видаються готівкою.

Фінансує цю ініціативу Міжнародний комітет Червоного Хреста, а також Товариство Червоного Хреста України. Доставляє гроші Укрпошта. Гроші почали видавати в Липцях і Черкаських Тишках. Гроші видали 245 і 219 людям відповідно до населених пунктів. В ці села Укрпошта з 19 вересня почала доставляти пенсії.

«Залишилося небагато людей, більшість виїхали, але ми виплатимо все тим, хто продовжує проживати на деокупованих територіях. Усього нам спрямували 200 тисяч виплат для громадян у звільнених населених пунктах. Отримують відразу пенсії та кошти від Червоного Хреста», – прокоментував керівник Харківської дирекції «Укрпошти» Юрій Савченко.