На Харківщині оголосили терміни завершення навчального року в школах

У Харківській області навчальний рік у закладах загальної середньої освіти завершиться 4 червня

Директорка департаменту науки і освіти Харківської обладміністрації Анжеліка Крутова на брифінгу 11 травня повідомила терміни закінчення в регіоні навчального року.

“У межах академічної автономії питання організації виконання освітньої програми, навчального плану та освітнього процесу є внутрішніми питаннями кожного закладу загальної середньої освіти та його педради. Але в Харківській області освітній процес централізовано в цьому році закінчується 4 червня, і у цей день всі випускники отримають документи про освіту, а інші учні, які не є випускниками, отримають свідоцтва про досягнення або табелі”, – сказала Крутова.

Вона також нагадала, що в поточному навчальному році учні четвертих, дев’ятих та одинадцятих класів звільнені від обов’язкової державної підсумкової атестації. При цьому учні 11 класів мають право пройти ДПА за власним бажанням, у тому числі у формі ЗНО. Основна сесія оцінювання в 2021 році проходитиме з 21 травня по 15 червня, додаткова – з 29 червня по 16 липня.

Рішення про звільнення школярів від атестації ухвалене в зв’язку з введенням на території України режиму надзвичайної ситуації, який продовжений до 30 червня, додала Крутова.