На Харківщині шахрай під видом майстра СТО вкрав у чоловіка авто

Зловмисник, представившись працівником станції технічного обслуговування автомобілів, узяв передоплату у клієнта та викрав авто.

За інформацією правоохоронців, 10 жовтня потерпілий залишив для техобслуговування на одній із СТО свій автомобіль Volkswagen Passat. На прохання співробітника автосервісу Миколи він залишив передоплату у сумі 500 грн. Наступного дня господар авто зателефонував до СТО дізнатися як справи з автомобілем, проте почув, що цього автомобіля вони не мають і майстра на ім’я Микола також ніколи не було.

Через два дні після заяви про викрадення автомобіля Volkswagen Passat було виявлено неподалік станції Куп’янськ-Сортувальний, де “Микола” сховав його. Чоловіка було затримано, коли прийшов до автомобіля.

Зловмисником виявився неодноразово засуджений за майнові злочини мешканець Ковшарівки. Йому було повідомлено про підозру у скоєнні злочину за ч. 1 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Тепер йому загрожує до 5 років позбавлення волі.