Через Балаклію почав курсувати інклюзивний електропотяг

У Харкові з Південного вокзалу почав курсувати сучасний електропотяг сполучення Харків-Бахмут. Модернізована електричка стане кластером приміських сполучень між Харківською та Донецькою областями. За заявою ХОДА, електричку оновили відповідно до програми Президента України “Велике будівництво”.

Як повідомляє голова правління “Укрзалізниці” Олександр Камишин, оновлений електропотяг на шляху Харків-Бахмут став черговим кроком у поліпшенні сполучення на сході України. Раніше вже запустили “Слобожанський Експрес”, що перевозить пасажирів з Харкова до Ворожби і Попасної. Він став кластером залізничного сполучення для 3 областей.

Модернізували електропоїзд на Київському електровагоноремонтному заводі. За словами Олександра Камишина, перевезення пасажирів і далі будуть ставати більш комфортними:

Електричка маршруту Харків-Бахмут повністю відповідає вимогам безбар’єрності. Спеціальні інклюзивні можливості вагонів дозволять зробити приміські пасажирські перевезення більш зручними і комфортними для наших співвітчизників. Особливо це важливо зараз, коли на нас лежить завдання показати єдність нашої країни. Завдяки програмі Президента Зеленського “Велике будівництво”, у нас є можливість оперативно модернізувати і запускати склади в різні регіони.

Оновлений поїзд маршруту Харків-Бахмут складається з 10 вагонів. Його обладнали кріслами з ергономічними властивостями і прогресивними системами освітлення. Поліпшили системи звукового та візуального оповіщення пасажирів. Оновлені вагони пристосували для людей з особливими потребами та інвалідністю. Передбачили і місця для паркування велосипедів.

Курсуватиме електропотяг щодня, за винятком вівторка. Час відправлення з Харкова-09:22, а прибуття назад — 19: 25. У Бахмуті склад перебуватиме з 13: 57 по 14: 45. На шляху прямування заплановано 19 зупинок, у тому числі на станції Балаклія. Відправитися на оновленому поїзді в бік Донецької області можна з залізничного вокзалу Балаклії о 10: 55.